Problemy z telefonowniaem przez gadu

Witam. Tak jak w temacie juz wspomnialem mam problem z telefonowaniem przez telefon gadu. Przed reinstalacja systemu wszystko dzialalo jak nalezy. To znaczy tez mialem problemy na poczatku ale potem wszystko ustawilem i dzialalo. Problem polega na tym, ze gdy wykonuje polaczenie na telefon poprzez gadu to moj rozmowca slyszy moj glos ale dodatkowo slyszy takze swoj jak rozmawia ze mna. Wiem, ze taki rodzaj polaczen chyba nigdy nie bedzie w stu procentach tak idealny jak zwykle polaczenie bo to wynika chyba z samego sposobu przesylania dzwieku, pakietow itd w internecie. Teraz moje pytanie to jak to wszystko ustawic w systemie zeby chociaz troche polepszyc jakos rozmowy i tak zeby osoba po drugiej stronie nie slyszala sama siebie tez. Probowalem juz ustaiwac rozne glosnosci na mikrofonie i sluchawkach ale to nic nie dalo. Dodam ze rozmawiam przez zestaw sluchawkowy. Karta dzwiekowa to Realtek PCI. Jesli spotakliscie sie juz z takim problemem i wiecie jak sie z nim uporac to prosze o jakies info w tej sprawie. Pozdrawiam, ŁF. Widze, ze niestety nikt nie byl w stanie mi pomoc ale juz sobie sam poradzilem. Wystarczylo poustawiac odpowienio suwaki w ustawieniach glosnosci karty dzwiekowej. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 0

lukas0816
Dodano:
16.12.2007 13:00:41
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0