Problemy z różnymi aplikacjami

Jaka jest przyczyna, gdy pojawiają się komunikaty typu "Wystąpił problem z aplikacją ..... i zostanie ona zamknięta. .....". Czy to jest wina złej instalacji danej aplikacji czy wina leży po stronie systemu operacyjnego? Czasami mam takie komunikaty. Co robić w takich sytuacjach?

Odpowiedzi: 3

Wszystko się wyjaśniło po sformatowaniu C:\ i instalacji Windowsa.
krakusik1
Dodano
27.01.2008 10:06:55
Są błędy w systemie i w aplikacjach wykazane. Co dalej z tym robić? Zrobić zrzuty ekranu? Aha, nie umiałem z płyty zrobić naprawy systemu, bo jak mi kazał wpisać ścieżkę, na której jest system to tylko mogłem wpisać C i nic już dalej się nie dało, klawiatura nie działała. Z najbliższych był wpis " Nie można uruchomić sterownika startu rozruchowego TPkd". Przed chwilą spróbowałem uruchomić Windows Movie Maker i w aplikacjach jest wpis "Aplikacja powodująca błąd moviemk.exe .. " i podany moduł błędu ... i adres błędu
krakusik1
Dodano
22.01.2008 16:30:51
Sprawdzić logi przede wszystkim - eventvwr.msc wpisz w uruchom i przejrzyj błedy w sekcjach system i aplikacja. Kłopto może sprawiać zarówno program jak i system, ale nie mozna wykluczyć i jakiegoś podłoża sprżetowego. Na poziome uogólnienia opisu jaki przedstawiłeś nie da się bardziej konkretnej odpowiedzi udzielić.
Rebe
Dodano
22.01.2008 15:57:32
krakusik1
Dodano:
22.01.2008 15:40:33
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1