Problemy z Outpost'em

Miesiąc temu przesiadłem się z NIS 2003 na Agnitum Outpost Firewall Pro v2.0.240 (podobno najlepszy) i od tego czasu zaczęły się moje problemy.
Po kilku godzinach pracy komputera (włączony eMule i BitTorrent) Outpost obciaźa procesor na poziomie 60 – 70%. Nie pomaga przeładownie Outpost'a jedynie całego systemu. Chcę zapytać czy ktoś zetknął się z podobną przypadłością lub ma pomysł jak to rozwiazać.
Z góry dziękuje za konstruktywne podpowiedzi i zapraszam do dyskusji.

Odpowiedzi: 7

Porównanie obciąźenia sys przez Outpost czy Sygate – zdecydowanie na plus dla Sygate.
Sygate teź mniej obciąźa sys od ZoneAlarm.

Outpost jest promowany do zakupu wraz z NOD32 na
http://www.nod32.pl
tire
Dodano
07.12.2003 08:44:12
PgX:
wirus:
PgX:
Rozwiązanie: Odinstaluj ten syf i zainstaluj NIS 2003 :wink:

Skąd brać tyle kasy ? Człowiek kupił Outposta 2 Pro, teraz ma kupować jeszcze NIS ?

Przecierz mówił źe odinstalował NIS więc chyba musi go mieć jeszcze :wink:

Oooopppssss, mój błąd, nie przeczytałem dokładnie :wink:
Ale i tak obstanę przy Sygate i Kerio. A jeśli ma kasę to niech kupuje Sygate Pro albo McAfee 8, to klasowy sofcik (kurcze, szkoda źe te triale są tylko po 30 dni). Ja mam teraz tego drugiego i jest naprawdę ok.
Z samym Outpostem 2 nie miałem aź takich problemów, ale rzeczywiście sporo userów narzeka.
W kaźdym razie wypróbuj R@f@k coś innego jeśli OA 2 ci zamula kompa. Po co się męczyć.
wirus
Dodano
06.12.2003 18:44:18
PgX:
wirus:
PgX:
Rozwiązanie: Odinstaluj ten syf i zainstaluj NIS 2003 :wink:

Skąd brać tyle kasy ? Człowiek kupił Outposta 2 Pro, teraz ma kupować jeszcze NIS ?

Przecierz mówił źe odinstalował NIS więc chyba musi go mieć jeszcze :wink:

Oooopppssss, mój błąd, nie przeczytałem dokładnie :wink:
Ale i tak obstanę przy Sygate i Kerio. A jeśli ma kasę to niech kupuje Sygate Pro albo McAfee 8, to klasowy sofcik (kurcze, szkoda źe te triale są tylko po 30 dni). Ja mam teraz tego drugiego i jest naprawdę ok.
Z samym Outpostem 2 nie miałem aź takich problemów, ale rzeczywiście sporo userów narzeka.
W kaźdym razie wypróbuj R@f@k coś innego jeśli OA 2 ci zamula kompa. Po co się męczyć.
wirus
Dodano
06.12.2003 18:44:18
wirus:
PgX:
Rozwiązanie: Odinstaluj ten syf i zainstaluj NIS 2003 :wink:

Skąd brać tyle kasy ? Człowiek kupił Outposta 2 Pro, teraz ma kupować jeszcze NIS ?

Przecierz mówił źe odinstalował NIS więc chyba musi go mieć jeszcze :wink:
PgX
Dodano
06.12.2003 17:42:41
Nie mam najlepszych doświadczeń z jakimkolwiek Oupost PF,czy to pro czy free.
Popieram wirusa.
tire
Dodano
06.12.2003 16:31:22
PgX:
Rozwiązanie: Odinstaluj ten syf i zainstaluj NIS 2003 :wink:

Skąd brać tyle kasy ? Człowiek kupił Outposta 2 Pro, teraz ma kupować jeszcze NIS ?
Ja polecam Sygate 5.5 – wersję freeware (Pro jest płatna, ale ma chyba 30–dniowy trial) albo Kerio PF 4, teź free.
:lol:
wirus
Dodano
06.12.2003 16:02:08
Rozwiązanie: Odinstaluj ten syf i zainstaluj NIS 2003 :wink:
PgX
Dodano
06.12.2003 11:52:49
R@F@K
Dodano:
06.12.2003 02:30:17
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1