problemy z obrazem dysku windows 7

witam wszystkich jestem tu nowy wiec od razu przejde do rzeczy otoz mam problem z przywroceniem systemu z obrazu dysku obraz stworzylem w dniu pierwszego odpalenia notebooka, teraz zostalem zmuszony do jego wykorzystania, postepuje zgodnie z instrukcjami ale system nie wykrywa obrazu na plytach nie wiem co mam robic ktos juz moze mial ten sam problem?

Odpowiedzi: 6

wielkie dzieki, zadzialalo, dzieki Tobie znalazlem troche inna instrukcje i udalo mi sie przywrocic system z obrazu dysku bez utraty danych na dysku D wielkie dzieki jeszcze raz pozdrawiam
frosty24
Dodano
16.01.2011 01:11:05
Patrząc w instrukcję na stronach Asusa widzę, że trzeba komputer uruchomić z płyty DVD i wówczas przywracać. Instrukcja mowi też że zostanie przywrócony cały dysk w ten sposób - a więc dane na wszystkich znikną. Z zastrzeżeniem, że używanie recovery dvd jest tylko w wybranych modelach (kwestia tego czy Twój to ten wybrany :D) Tam tez napisali, że powinno dać się przywrócić tylko pierwsza partycje korzystając z partycji przywracania - F9 podczas startu komputera Zobacz http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/K52/pl5092_K42-52-72_UM_print_update.zip - strona 17 i dalej.
Żółty
Dodano
15.01.2011 20:18:10
ani to, ani to ten obraz zostal stworzony jeszcze zanim system zostal wlaczony pierwszy raz nastapilo to w trakcie "instalacji" Wspólna biblioteka DLL Powłoki systemu Windows - we wlasciwosciach pliku jest podane ze obraz mozna odtworzyc przez to na pierwszej plycie z czterech mam ponadto plik IMAGEX.EXE jednak nie chce sie odpalic, okno sie pojawia i znika nie jestem az takim znawca komputerow by wiedziec o co moze chodzic a jesli to by bylo nagrane przez AI Recovery Burner to jak to mozna by bylo odtworzyc??
frosty24
Dodano
15.01.2011 20:01:25
To jest obraz tworzony za pomocą tego narzędzia AI Recovery burner (recovery DVD) opisanego w manualu ? Czy chodzi Ci o ten obrz utworzony za pomocą Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Kopia zapasowa/Przywracanie ?
Żółty
Dodano
15.01.2011 19:54:39
ASUS K52J
frosty24
Dodano
15.01.2011 19:35:41
Jakiego notebooka ?
Żółty
Dodano
15.01.2011 19:17:40
frosty24
Dodano:
15.01.2011 18:09:22
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1