Problemy z LonghorN

mam winde Longhorn 5048 mam 2 problemy z poprzedniej wersij 4074 gdzie system zawiesział sie non stop ten Nie zawiesza sie wogole ale nadal nie moge zainstalowac karty Dzwiekowej ktos wie jak ?? Sound Blaster 128 Pci zwykła tania prosta karta :) 2 Skad sciagnac Time Bomb Remover czy jakos tak zeby zrobił sie całkowicie "legalny" bez tych idiotycznie wyskakujacych okienek ze pozostało 60 dni itd WSZELKA POMOC MILE WIDZIANA PS NIE EJSTEM TU NOWY MOJ STARY NICK TO SIEMANO:)

Odpowiedzi: 5

Rebe:
PS
Jeszcze się Bobi ciut poduczyc musisz :wink:

Nie tyle poduczyć co albo grubsze bryle zakupić albo na kurs czytania ze zrozumieniem sie udac.
Ten watek złodziejski mi kompletnie umknął co z obrzydzeniem musze przyznać.

Takze zamiast Siemano chyba bardziej bedzie pasowało Finito.
Bobi
Dodano
23.05.2005 19:51:30
Athlon – uczestnictwo w forum jest dobrowolne, ale i obwarowane pewnymi warunkami.
Jednym z nich jest ten dotyczący obowiązku stosowania się do regulaminu.
Z jego lektury zaś wypływa prosta zasada: Złodziej ma sobie radzić sam.

PS
Jeszcze się Bobi ciut poduczyc musisz :wink:
Rebe
Dodano
23.05.2005 19:41:13
Athlon:
skad sciagnac time Bomb remover i jak przebiega proces pozbycisa sie ograniczenia??
Taki proces jest bardzo prosty. Albo dzwonisz byc moze do SQUAD BOMB zeby Ci to sciagneli –> Hartford CT nr tel. (860) 527–7300 wew. 5395 (popros z komendantem Brianem Heavrenem), albo czytasz regulamin tego forum i nie zadajesz w przyszlosci podobnych pytan.
EL NINO
Dodano
23.05.2005 19:39:56
Ok nie musiscie odpowiadac na pytranie o muzyczna bo pporadziłem sobie Ale nadal nie wiem skad sciagnac time Bomb remover i jak przebiega proces pozbycisa sie ograniczenia??


Widzisz taki sprytny przycisk co się zwie ?
Moze czasem wypadałoby go uźyć, a nie trzech postów pod sobą wysyłać


Bobi
Athlon
Dodano
23.05.2005 15:39:41
w sumie to ja juz bym sie przeniosł na Longhorna gdyby nie ta karta muzyczna BŁAGAM POMOCY!!
Athlon
Dodano
23.05.2005 15:02:49
Athlon
Dodano:
23.05.2005 14:58:32
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1