Problemy z konsolą

Dzisiaj miałem naprawde niemiły przypadek :( Włączyłem konsolę i wywalił mi się jak byk błąd - e68. Poszperałem w necie, poszperał i znalazłem. Jest on identyfikowany jako "jakiś" problem z HDD. Wyłączyłem wiec konsolę i włączyłem za kilka chwil... działa. Załadował sie bezproblemowo profil, a wszystkie zapisane stany gier, demka, filmiki inne bzdurki nadal leza tam gdzie były. Wiec o co chodzi?

Odpowiedzi: 1

Sprawdziłem na stronie Microsoftu. Jedyna informacja to taka że błąd ten jest spowodowany "błędnym hdd". Ogólnie nie masz co sie martwić bo tak jak napisaleś dysk działa. Gdyby pernamentnie ten błąd wyskakiwał to masz uszkodzony dysk. Ja z kolei mam inny problem. Grając w Gears of 
War na split screenie zauważyłem że konsola potrafi przyciać momentami. Zastanawiam się czy u innych też ten problem się pojawia bo jak narazie
to jedyna gra w której X gubi niekiedy klatki :/

Ps. Ja ustawić tutaj zawijanie wierszy?
Aziz
Dodano
28.12.2006 09:46:30
  • Pablo Impino 03.01.2007 15:11:06

    <p>Tak problem mi sie wyjasnił. Mianowicie miałem podłączony intercooler a błąd wyskakiwał jedynie przy włączeniu konsoli. Plotki o intercoolerze sa chyba jednak prawdą - na starcie pobiera moc która nie była dla niego przewidziana przez co różne układy moga nie być odpowiednio zasilane. Od kiedy odłączyłem chłodzenie błąd się nie pojawił.</p><p>&nbsp;</p><p>Co do problemu o którym pisałeś, to nie masz się czym przejmować. Czasem zdarza się że przycina GoW na splicie &nbsp;</p>

Pablo Impino
Dodano:
24.11.2006 21:19:13
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1