Problemy z filmami, muzyką - Windows Media Player i Subedit Player w Windows Vista Home Premium

Hej :)

Attention! 

Od samego początku użytkowania Visty mam problem z WMP... Chodzi o to, że nie odtwarza on np. plików WAV... Nie odtwarza też ŻADNYCH filmów... Wyskakuje okienko, że albo zamknąć program, albo wyszukać rozwiązania w trybie online. Po kliknięciu na szukanie w trybie online, nic się nie wyświetla, program po prostu się wyłacza... Tak samo jest z Subedit'em, aczkolwiek ten nie otwiera nic, lecz Vista "nie każe" go zamknąć... Do odtwarzania działa mi tylko program Media Player Classic -> który nie jest dla mnie komfortowym rozwiązaniem. Zaprawdę powiadam wam, iż wolałbym używać WMP i Subedita...... Co z tym zrobić??? (kodeki wszystkie mam, ponieważ w MPC odtwarza normalnie [przed tym zmienia się z aero glass na zwykłe - nie wiem czemu?)... A, i Media Center też nie odtwarza :(

Pomóżcie mi, s'il vous plait! 

Odpowiedzi: 2

A co po włączeniu Windows Media Center ? U mnie filmy idą OK, po właczeniu WMC wcale, pisze, że brak kodeków.
mgawron
Dodano
15.01.2008 20:07:04

Odinstaluj wszystkie kodeki i sciągnij sobie paczke K-lite Codec Pack,lub inną paczkę dla Visty, WMP powinien odtwarzać wtedy wszystkie formaty.

detektor
Dodano
27.02.2007 23:51:22
  • SLAY3R 28.02.2007 14:59:22

    W RC1 dobrze działał mi Combined Community Codec Pack (oparty na ffdshow). Co do subedita to sam autor na stronie programu pisze, że program nie działa jeszcze poprawnie na vista.

  • Ako81 28.02.2007 18:55:58

    Hmmm...ja uzywam fddshow i niby jest ok-przynajmniej w wmp....w allplayerze jest tak jak napisales zmienia z areo na podstawowy schemat kolorow...poza tym allplayer nie dziala jak trzeba-czasem dopiero za ktoryms tam z kolei podejsciem odpala film-dziwna sprawa bo to najnowsza wersja, ktora wedlug opinii wielu osob winna chodzic dobrze. Zarzuc sobie fddshow i zobacz co bedzie....<br>

  • mareee 28.02.2007 23:34:40

    Mi na Viscie dziala dobrze AllPlayer V2.3 z ktorym nie mam problemu i nawet mozna sciagnac kodeki live i wszystko jest ok po za tym ze czasami mam problem z napisami odziwo.

racuch.arc
Dodano:
27.02.2007 21:27:02
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1