problem: zwenętrzna karta dzwiekowa, laptop, porty usb

witam wszystkich. pisze tego posta w tym miejscu bo mysle ze znajdzie sie tu ktos kto mi pomoze:) a problem jest dość dziwny jak dla mnie i niesamowicie niezrozumiały... a na googlach szukalem i nic nie znalazlem... Chodzi o karte dzwiekowa do laptopa. Mianowicie: gdy zainstaluję ją na jednym z 4 portów usb w moim laptopie, to wszystko działa na nim bez problemu. ale gdy chce przepiąć ją na inny port, to ten "wygląda na niezainstalowanego" i karta nie działa tak jak powinna a na niektorych portach nie działa w ogole. Wiec o co z tym chodzi? dlaczego sterowniki nie instalują się jednocześnie na wszystkich portach? co moge zrobic aby karta działałą na wszystkich portach? czekam na odpowiedz dziekuje

Odpowiedzi: 4

okej, dzieki :) jezeli ktos jeszcze bedzie mial jakies pomysly to czekam na sugestie :P
andrixen
Dodano
29.05.2009 03:15:53
Ciężko jednoznacznie na to odpowiedzieć. U mnie też tak się zdarzało, kiedy kumpel wpadał ze swoją mp3. W jednym porcie nic się nie działo - w drugim wszystko było cacy. Sam dotąd nie miałem z wszystkimi czterema żadnych problemów...
XanTyp
Dodano
29.05.2009 01:24:03
hmm wiec jak to mozliwe ze jedne porty działają ok a inne juz nie? czy to wina systemu, a moze tego ze porty różnią sie w jakis sposob od siebie?
andrixen
Dodano
28.05.2009 21:30:59
Sterowniki instalują się w systemie, a nie na portach. A że na jednym działa, a na drugim nie - to już wina samych portów.
XanTyp
Dodano
28.05.2009 01:18:35
andrixen
Dodano:
28.05.2009 00:17:25
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1