problem ze znalezieniem sterownikow

witam moj problem to brak jakichkolwiek sterownikow szczerze mowiac nawet nie wiem jaka mam plyte glowna program everest nie moze jej zidentyfikowac pisze unknown wiec sciaglem program cpu-z i tam pisze ze moja plyta glowna to msi ms-7369 chipset nvidia nforce 520 normalnie sprawdzilbym na necie wszystkie sterowniki skanujac system ale nie mam tam dostepu do neta bo brakuje kontrolera ethernet szukalem kilka godzin ale nie wiem probowalem wpisywac nazwe plyty ale sterowniki ktore sciagalem nic nie dawaly.... ratunku....](*,) #-o

Odpowiedzi: 5

Jak już masz zamiar formatować, to dobrze jest na innej partycji wypakować wcześniej te sterowniki i podawać ścieżkę do poszczególnych urządzeń w trakcie instalacji świeżego systemu bo Windows będzie się dopominał o te stery "po drodze". Będziesz miał to z czaszki "na bieżąco" :lol: Powodzonka.
Ucho
Dodano
14.05.2010 18:36:53
jestes Bogiem.... wielkie dzieki mam taki syf przez te moje proby ze zrobie sobie formata i na nowo bo juz wiem jak te sterowniki zrobic wielkie dzieki zaoszczedziles mi nerwow i kolejnych kilku godzin kombinowania....:mryellow: :lol: :d/
maciek79
Dodano
14.05.2010 17:58:46
Ty zobacz....czary jakieś... Ja jak kliknąłem na pierwszy z brzegu ster do WinXP32bit to mi ściąga zzipowany, a w środku mam nawet 2 wersje (jedna dyskietkowa). Ściągałem z serwera EUROPE. Ale chyba wiem w czym masz problem: owszem, tam nie ma plików instalacyjnych wykonywalnych typu exe tak jak zauważyłeś. Tam są pliki typu inf. Instalacja polega na tym, że w Menadżerze urządzeń klikasz na dane urządzenie ze znakiem zapytania i z prawokliku wybierasz "Aktualizuj sterownik" czy jakoś tak. Potem w kolejnych okienkach dialogowych podajesz dostęp do folderu, w którym WYPAKOWAŁEŚ już sterowniki, a resztę zrobi system.
Ucho
Dodano
14.05.2010 17:52:28
sciagalem z tej strony ale niema plikow instalacyjnych setup czy cos w tym stylu sa tylko certfikaty i info instalatora w ktorym nic nie pisze gdzie i jak to zainstalowac :neutral:
maciek79
Dodano
14.05.2010 17:29:56
Coś mi ściemniasz, kolego. Parę minut i mam to co poniżej. Podałeś wystarczające namiary na płytę, żeby na stronie producenta poszukać. Jak się pomyliłem to daj znać. http://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=1243
Ucho
Dodano
14.05.2010 16:52:59
maciek79
Dodano:
14.05.2010 14:21:29
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1