problem ze zmianą mac

jak w temacie :) mam ista bussines, karta sieciowa to Realtek 8185 Extensible wireless device [azwa na pudełku ASMAX 411G] teraz opis problemu: Pod WinXP idzie bardzo łatwo zmienić we właściwościach karty natomiast pod Vista nie!! chciałem zmienić we właściwościach ale nie było takiej opcji no to poszukałem w googlach i w końcu udało mi sie ja dodać do rejestru. wpisałem adres ... i nic ;/ używa nadal starego. kolejna metoda jakiej używałem to programy: SMAC, a-Mac Address Change, etherchange, macMakeUp, żaden z tych programów nie dal rady. Przekładałem także karte z jednego złącza PCI do innego ale to tez nic nie dało .. :( Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to będę wdzięczny

Odpowiedzi: 3

tak zrobiłem to, ale niestety nie pyka, probowałem na mojej strarej karcie zmienić mac i działa - ta karta ktora wymieniłem na początku ma jakies opory ;/
scotii1
Dodano
17.06.2007 23:05:51
właśnie programu nie ma, dołączony do karty niedziała na Windows Vista ... czyli jest to standardowe windowsowskie połączenie ;/
scotii1
Dodano
09.06.2007 00:39:42
  • SDR 16.06.2007 18:49:55

    [quote=scotii1]właśnie programu nie ma, dołączony do karty niedziała na Windows Vista ... czyli jest to standardowe windowsowskie połączenie ;/[/quote] głupie pytanie: próbowałeś odpalić ten program w trybie zgodności np z XP SP2 ? U mnie taka prosta czynność pomogła w kilku przypadkach.

Nie ma tam jakiegoś programu dołączonego do karty ?? Może on resetuje ustawienia przez Ciebie wprowadzone ...
Żółty
Dodano
08.06.2007 23:38:03
scotii1
Dodano:
08.06.2007 22:52:13
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1