Problem ze zdobyciem sterownikow do Toshiby L650D

Hej , Mam taki problem. Okolo roku temu zakupilem nowego Laptopa Toshibe L650D - PSK 1 SA03E014. Zainstalowany byl na niej Windows 7 Profesional . System sprawowal sie bardzo dobrze , ale ze wzgledu na to , ze posiadam dwa komputery Stacjonarny oraz w/w laptop postanowilem zainstalowac na laptopie windowsa xp , tylko dlatego ze mam drukarke do zdjec Sony DPP-EX50 , a ona dziala tylko i wylacznie pod systemem XP albo mlodszym . ( prosze nie tylko nie pisac , ze sa sterowniki pod windowsa 7 , bo przesiedzialem godziny w ich poszukiwaniu). Przejdzmy jednak do problemu. Czy ktos spotkal sie ze sterownikami dzwieku,grafiki oraz chipsetu do w/w laptopa pod Windowsa XP? Bardzo prosilbym o porade , gdzie je zdobyc i czy wogole sa pod ten system . A moze sa inne zastepcze. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

Hej , Wydaje mi sie , ze albo to ja zle wytlumaczylem albo ty zle zrozumiales. Laptop jest nowy i zaostal zakupiony z systemem windows 7. Drukarka jest starszym modelem tak jak i windos XP. ( swietnie ze soba wspolpracuja ) A Toshiba nie wspiera modelu Satellite L650D pod windowsa Xp. Chyba teraz powinno byc bardziej zrozumiale wytlumaczone . Dlatego ponawiam pytanie , czy ktos posiada sterowniki pod toshibe l650d zamienne lub napisane pod windowsa xp. pozdrawiam
MavNZ
Dodano
18.10.2011 23:34:31
Gdybym chciał coś tu podważyć, miał bym się do czego przyssać. Zalecenie kontaktu z producentem też oczywiście był by tu jak najbardziej nie na miejscu, bo mimo, że nic o tym nie wspominasz, to pewnie też nic to nie dało. Dziwne to trochę, bo jak na produkt, który wycofywany jest już ze sprzedaży, wątpię, aby producent nie mógł udostępnić Ci sterowników do systemu XP. Nie zdziwiłbym się, gdyby nie miał ich dla Windowsa 7, ale... Ty wiesz lepiej.
XanTyp
Dodano
18.10.2011 17:06:24
[quote=MavNZ]( prosze nie tylko nie pisac , ze sa sterowniki pod windowsa 7 , bo przesiedzialem godziny w ich poszukiwaniu).[/quote]Nie napiszę. Zacytuję: http://www.programs.pl/sterownik,23346,SonyDPP-EX50.html [quote]Prezentowany przez redakcję driver kompatybilny jest z system operacyjnym Windows 95/98/ME/2000/XP/2003/Vista/NT/[size=8][color=red][b]7[/b][/color][/size].[/quote]Coś się nie postarałeś, albo nie doczytałeś.
XanTyp
Dodano
18.10.2011 01:12:07
  • MavNZ 18.10.2011 10:42:41

    [quote=XanTyp][quote=MavNZ]( prosze nie tylko nie pisac , ze sa sterowniki pod windowsa 7 , bo przesiedzialem godziny w ich poszukiwaniu).[/quote]Nie napiszę. Zacytuję: http://www.programs.pl/sterownik,23346,SonyDPP-EX50.html [quote]Prezentowany przez redakcję driver kompatybilny jest z system operacyjnym Windows 95/98/ME/2000/XP/2003/Vista/NT/[size=8][color=red][b]7[/b][/color][/size].[/quote]Coś się nie postarałeś, albo nie doczytałeś.[/quote] Ta strone znalalzem zaraz po odwiedzeniu toshiba.com . Nie podwa[color=red][u]rz[/u][/color]aj mojego zdania gdyz spedzilem mase czasu na poszukiwanie sterownikow do tej drukarki . Czytanie na forach w NZ, [color=red][u]Australi[/u][/color] i [u][color=red]Usa[/color][/u] .. brak i tyle .. Gdyby sterowniki byly nie cofalbym sie i nie instalowalbym starego systemu. Dzieki

MavNZ
Dodano:
17.10.2011 15:08:19
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1