problem ze sterownikami

mam karte sound blaster live 1024 i windows xp professional.po instalacji windows wykrywa mi ją sam ale niemam dostępu do funkcji karty.przy prubie zmiany efektów komp mi się wyłancza.instalowalem najnowsze stery i nic niepomogło.ten xp to gówno.do tego niedziała mi karta geforce 2 mx 32, ateź mam najnowsze sterowniki do niej.to ma być łatwy i prosty w obsłudze windows.

Odpowiedzi: 9

ZuberA:
Ludzie sami widzicie jaki system jest najlepszy
Pewnie ze nie XP patrzcie ile macie z nim problemow i z sterownikami takze pod ten system.


facet, pewnie tego nie zauwazyles ale ten post jest STARY Ciagle wychodza nowe sterowniki i ja np nie mam z niczym problemu, wiec nie wiem o co ci chodzi
ZuberA:

Cukierkowy on jakis :(

no to rzeczywiscie masz problem. To uchyle ci rabka scisle tajnej tajemnicy, ukrywanej od dawien dawna przez samego B. Gates'a ze mozna zmienic wyglad windowsa, np na styl klasyczny.
ZuberA:

Wiecie juz jaki systen jest najlepszy:
oczywiscie ze Win98 no i Linux Aurox 8.0 i Red Hat


ta, jasne. A świnie latały...Żyj w swoim świecie. :twisted:
The_judge
Dodano
15.03.2003 08:55:16
Ludzie sami widzicie jaki system jest najlepszy
Pewnie ze nie XP patrzcie ile macie z nim problemow i z sterownikami takze pod ten system. Cukierkowy on jakis :(
Wiecie juz jaki systen jest najlepszy:
oczywiscie ze Win98 no i Linux Aurox 8.0 i Red Hat
ZuberA
Dodano
15.03.2003 04:58:45
Mam problem Windows Xp nie widzi mojej kary muzycznej i nie wiem gdzie moge znalesc sterowniki do xp wiec wszystkich prosze o pomac!
Anonymous
Dodano
24.04.2002 12:22:46
dzieki za pomoc ale ja mam problem z otoczeniem sieciowym.jak ktos wie jak naprawic otoczenie sieciowe na xp to prosze o pomoc.tak po za siecia jest oki.jest o wiele lepszy xp od 98.
michal
Dodano
27.12.2001 17:56:17
Z tego co wiem to firma 3dfx juz nie istnieje ( a moze zle wiem :> ) , dlatego postaraj sie znalezc sterowniki do W2000 albo ostatecznie do NT4 i zainstaluj je na sile :>

Pozdrawiam
GeneralD
Anonymous
Dodano
27.12.2001 17:53:06
Nie mogę znaleźć sterowników do Voodoo Banshee dla W–Xp Sugestie mile widziane :–)
Anonymous
Dodano
24.12.2001 15:21:14
Moźe zamiast najnowszych weź wersję certyfikowaną 21.83.
ale co do Q3 to ten problem występuje po zmianie kontrastu w grze na wyźszy. Zdaje się źe któryś do path Q3 to rozwiązuje.
ANDRZEJ
Dodano
22.12.2001 21:44:17
Myślę źe to wina sterowników, ale nie jestem pewien:
Chodzi o Quake3...
Jak go odpalę to obraz jest zciemniony (jakby mały contrast).
W Return to Castle Wolfenstein(opartego na tym samym engine)wsztstko jest w poźądku.
Jeśli moźecie mi pomóc to byłbym wdzięczny (mam M64 w jedny compie a w drugim GeForce 2MX(zwykły))
Anonymous
Dodano
22.12.2001 21:31:51
Będe się streszczał:
Na orginalnych sterownikach do live tzn. jeśli instalowałeś Live Ware 3 dla win 2000 to daleko nie pojedziesz.
Zrób tak zobacz czy karta muzyczna nie kłuci się z graficzną, zostaw orginalne sterowniki do liva tzn te z win xp i na nich walnij instalke patha z witryny creativa pamiętaj źe są dwie jest od 2 lub 3 dni dostępna reales 2 ma ona 9,03 Mb a nie jak poprzednia 8 i coś tam ja mialem ten sam problem i po tej zmianie chodzi jak złoto.

Nie rób instalki live ware 3 bo Luncher jest niekompatybilny i wiesza system chyba źe w procesie instalacji odłączysz go.
Na razie.
ANDRZEJ
Dodano
22.12.2001 21:09:28
Anonymous
Dodano:
22.12.2001 19:31:17
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1