Problem ze sprzętem

Witam Mam problem ze swoim komputerem w tym momencie stoi na nim Windows Vista ,ponieważ nie mam xp 64. Problem polega na tym że przy prawie każdym restarcie podczas uruchamiania systemu komputer sam się restartuje. Po czym zawsze pojawia się okno z opcjami uruchom Windows normalnie itp więc restart nie zawsze mogę zrobić bo tyko czasami działa uruchamia się on tylko normalnie jak wyłączy się komputer. Czasami też pojawia się komunikat z biosu robi się niebieski ekran i pisze coś po angielsku z tego co zrozumiałem to że coś może uszkodzić mój komputer. Nie wiem czy to ma coś związane z usługą RPC bo jak wchodzę w właściwości tej usługi wchodzę w zakładkę odzyskiwanie i tam chciałem przestawić wszystkie te opcje pierwszy błąd itd na uruchom ponownie usługę a jest uruchom komputer ponownie to nie można rozwinąć tych okien nić w ogóle w tej usłudze nie mogę przedstawić.Po za tym nie wiem może to dlatego że jestem przyzwyczajony do xp dla mnie ten Windows dziwnie chodzi. Proszę o pomoc Mój sprzęt Procesor Core 2 duo 3.00ghz E 8400 6 mb cach Płyta główna: Asus P5Q pro p45 Ram: kinghston 800 4gb o zegarze cl5 Grafika Ati radeon Eah 3870 x2 1 gb top Te grafiki są dwie z procesorami o taktowaniu 825 i 851 ja mam 851 Pozdrawiam

Odpowiedzi: 4

Tak chodzi mi o Service Pack 1 Ale zaiste powiadam - zacznij od debugera ;)
Żółty
Dodano
21.08.2008 11:30:23
Błędy są te same. Z tym SP1 to chodzi Ci o service pack ?
Yames
Dodano
21.08.2008 11:17:06
Masz SP1 zainstalowany ?? Może zainstalować trzeba ?? Kolejna rzecz - sterowniki - zmieniałeś je na inne wersje ?? Jeżeli nie to pozmieniać. Ale zanim zacznieszwszystko to robić sięgnij do działu Windows XP - jest tam przyklejony temat z debugerem w nazwie - użyj tegoż debugera i przeanalizuj zrzuty pamięci - być może wskazany zostanie konkretny plik i będzie punk zaczepienia. Błedy są stale te same (0x0000003b) ?? Czy różne ?? I nie pisz posta pod postem - edycji używaj.
Żółty
Dodano
21.08.2008 11:08:10
Treść błędu z biosu A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer. System_service_exception If this is first time you seen this stop error screen restart your computer. If this screen appears again, follow these steps: Check to make sure any new hardware or software is propely installed. If problems continue, disable or demove any newly installed hardware of software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing your comupter, press F8 to select Advanced startup Options and then select Safe mode Technical information ***Stop:0x0000003b(0x00000000c0000005,xfffff80001e9ab56, 0xfffff9800b19d180 Zapomnałem dodać format był robiony 4 razy Mam w tym momęcie podłączony dysk przenośny może to o niego chodzi ale i tak sam robi te restarty bez niego
Yames
Dodano
21.08.2008 10:11:45
Yames
Dodano:
21.08.2008 09:48:06
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1