Problem ze sprawnością systemu

Witam, Jestem posiadaczem laptopa z serii HP Pavilion. BIOS i system wskazują na model dv6700 a konfiguracja sprzętowa na dv6960ew. Pomijając to mam następującą konfigurację: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz 3 Gb RAM nVidia GeForce 8400 M GS (256 mb) Problem polega na strasznie powolnym działaniu Visty. Znajomi używający jej stwierdzają wręcz, że to niemożliwe. Problem nie pojawia się zawsze. Czasem Vista działa sprawnie. Kiedy problem się pojawi zawiesza się np. Firefox, Gadu-gadu. Nie sądzę aby powodem był pracujący w tle BOINC (przetwarzania rozproszone) - wcześniej używałem go na różnych systemach (XP, ubuntu) i nie sprawiał kłopotów. Pomyślałem, że może wina leży w procesach wykonywanych w tle - wyłączyłem indeksowanie i tworzenie punktów przywracania systemu. Szukałem już na forum, ale niestety nie znalazłem podobnego wątku. Jeśli coś przeoczyłem - najmocniej przepraszam. Pozdrawiam, Mateusz

Odpowiedzi: 1

Problem rozwiązany, przyczyną był jednak BOINC, proszę o zamknięcie/usunięcie tematu. Pozdrawiam, Mateusz
Mateusz_k
Dodano
07.12.2008 23:04:28
Mateusz_k
Dodano:
07.12.2008 11:46:50
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1