problem ze speakerem :)

Witam mam mała prośbę otóż wymieniłem sobie płytę główną na nową popodpinałem wszystkie złącza jak trzeba, no prawie wszystkie :) i ..... psikus. Na nowej płycie Asrock K7S41GX jest 4-pinowe wejście na speaker a u mnie są tylko dwa piny, podłączałem je juz chyba na wszystkie możliwe sposoby a z głośniczka nie wydobywa się żaden dźwiek, jest to dla mnie o tyle ważne że po wciśnięciu przycisku POWER wentylator rusza, dysk twardy zaczyna pracować a system nie rusza :(. Jeśli udało by mi się uruchomić głośniczek to może wtedy wiedziałbym co jest nie tak, bo przecież każdy bios jeśli jest coś nie tak wydaje jakieś piknięcia.

Odpowiedzi: 2

Po raz drugi dzięki :) spróbuje najpierw pierwszego rozwiązania a jeśli nadal nic to wezmę pod uwagę Allegro :)
Brujah
Dodano
11.08.2010 15:52:05
Możliwe rozwiązania: a) rozetnij plastikową wtyczkę tak, aby powstały dwa luźne piny które podepniesz do zewnętrznych pinów złacza b) albo zainwestuj w "profesjonalne" :D rozwiązanie http://allegro.pl/item1098233550_okazja_pc_speaker_buzer_glosniczek_systemowy.html
Veers
Dodano
11.08.2010 13:07:45
Brujah
Dodano:
11.08.2010 12:18:35
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1