Problem ze skype i nie tylko

Mam dziwny problem , otóż nie mogę rozmawiać przez skype bo mnie nikt nie słyszy ale ja owszem słyszę rozmówcę i mało tego rozmówca słyszy terz dzwięki z mojego kompa jak np puszcze jakąś piosenke albo jakiś dzwięk to on słyszy to ale mnie nie. Próbowałam terz rejestratorem dzwięku tym zwykłym systemowym nagrać się i.....nic się nie nagrało słychać tylko szum.Nic z tego nie rozumiem, prosze o pomoc.

Odpowiedzi: 4

Dzięki podsunąłeś mi pomysł już mi wsio działa poprostu zrobiłam to co mi radziłeś tylko odwrotnie, przełożyłam mikrofon z gniazda z tyłu do przodu i... jest super, dzięki
sylwia61
Dodano
11.11.2007 14:47:05
Jeżeli masz kartę więcej aniżeli 2 kanałową i mikrofon połączyłaś prawidłowo (różowy jack ;) ) sprawdź czy w mixerze karty jest wszystko poprawnie. Niektóre starsze karty dźwiękowe mają cztery wejścia i współużywają je zamiennie. Przy ustawieniach kanałów np. 5.1 (DolbySurroud) gniazdo mikrofonu jest używane przez subwoofer lub głośnik centralny. Jeżeli masz przedni panel spróbuj przełożyć mikrofon do gniazda z tyłu komputera. Więcej pomysłów narazie nie mam ;)
w84u
Dodano
11.11.2007 12:35:36
Dzięki, wiedziałam o tym bo przeszłam prawie cały internet w poszukiwaniu porady i wszyscy wszędzie piszą zawsze to ale u mniue to nie działa. A najdziwniejsze jest to że, rozmówca słyszy wszystkie dzwięki z mojego komputera oprucz mojego głosu
sylwia61
Dodano
11.11.2007 10:44:11
Jeżeli w opcjach Skypa (Ustawienia Audio) jest poprawnie, zrób co następuje: Start>Wszystkie Programy>Akcesoria>Rozrywka>Regulacja Głośności>Opcje>Właściwości zaznacz Nagrywanie, zaznacz Mikrofon, zatwierdź OK, zaznacz Mikrofon, suwak do góry. Uf, prościej się nie da. A właściwie da się: w Trayu (przy Zegarze PPMyszy na Głośniczek>Otwórz Regulację Głośności a dalej jak wyżej. :) Innymi słowy, zmień źródło nagrywania.
w84u
Dodano
10.11.2007 23:02:48
sylwia61
Dodano:
10.11.2007 20:06:39
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1