Problem ze Skinem

Mam problem. Zarejestrowałem się na forum tylko by zadać to jedno, jedyne pytanie - jak naprawić styl XP?? Sprawa wygląda tak : ściągnąłem skin BlackXP, dal lekkiej zmiany wyglądu. Wszystko zrobiłem tak jak w poradniku. Tylko że po zainstalowaniu tego patcha, wszystkie możliwe style się usunęły. Jedyne co można mieć, to styl win 95, wszystko szare. Cokolwiek bym innego wybrał pokazuje się okienko aby pomóc w ochronie komputera, system windows zamknął ten program [center]Nazwa: uruchamia plik dll jako aplikację wydawca: microsoft corporation[/center] [right]zamknij komunikat[/right] jak kliknę zamknij komunikat, wyskakuje : wystąpił błąd z aplikacją runddl32.exe i zostanie ona zamknięta. przepraszamy za kłopoty bla bla bla [right]Wyślij raport o błędach Nie wysyłaj[/right] Co robić?!?! Od razu mówię że jestem niepełnoletni (proszę bez wyzwisk), oraz chciałbym to załatwić jak najszybciej, aby nie mieć problemów...

Odpowiedzi: 1

No, to będzie bez wyzywania niepełnoletniości: Klik na: szukaj. Tam znajdziesz. Na megabajty...
XanTyp
Dodano
13.03.2009 17:31:36
mietekssm
Dodano:
13.03.2009 16:54:50
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1