Problem z zawieszaniem XP

witam ja tez mam problemy z zawieszaniem sie laptopa. ostatnio byla wymieniana plyta glowna, jak po wymianie chcialem wgrac xp to sie zawiesza na poziomie ustawien regionalnych ale po resecie dalej sie wgrywa no i normalnie caly sie instaluje! jednak po zainstalowaniu z jakies 1 minutka dziala a potem sie zawiesza tzn kursor sie muli az stanie w miejscu, klawiatura tez nie odpowiada, no i tak jest za kazdym razem jak wlączam laptopa, cos chyba procek jest przciazony bo jak zdazylam wlaczyc menadzera zadan to obciazenie procka bylo kolo 95% i chwile potem wlaczeniu zawsze sie zawiesza!!! chce nadmienic ze teraz pracuje caly czas na Trybie awaryjnym z obsluga sieci, dziala wszystko jak nalezy, ladnie chodzi(nie ma oczywoiscie wszystkich funkcji np muzyki w tym trybie) i nie ma problemow z zawieszaniem , zuzycie procka 4-5%, przeskanowalam wszystko, formatowalam nawet dysk ale problem sie powtarza!!! nadmieniam ze mam uszkodzona baterie ktora przy wymianie plyty glownej nie zostala wymieniona na nowa, ale przeciez mysle ze to nie powinno miec problemu bo przeciez ciagne na zasilaczu caly czas. NIe wiem co jest, prosze o pomoc!!!! neutral KINGA

Odpowiedzi: 0

kaczaj
Dodano:
30.09.2008 22:03:34
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0