Problem z zalogowaniem sie do windowsa

Mam problem z zalogowaniem się do systemu, najpierw chcą odemnie klucz aktywacyjny przy starcie systemu a potem mam się zalogować jako administrator ale nie znam hasła, prosze o pomoc jak mam to zrobić a wersja visty to 5231 Longhorn

Odpowiedzi: 1

Spróbuj to ominąc ... wchodzisz w tryb awaryjny i logujesz sie jako gość jak nie znasz hasła , wyświetlą konta tak jak do logowania ...
Nicolahenko
Dodano
27.08.2006 16:08:43
  • Bronzo 27.08.2006 17:14:27

    Dostałem się do windowsa na trybie awaryjnym i wpisałem nowe hasło ale kiedy chce wejść na normalnym to chce ode mnie dalej klucz licencyjny mam ich troche ale niektóre wchodzą a niektóre nie. Kiedy wejdą to każe mi czekać pare minut ale nic się nie zmienia nawet po dłuższym czasie więc co mam teraz zrobić??

  • Bronzo 27.08.2006 17:37:03

    mam problem z cd-keyem ponieważ nadal go potrzebuje, mam ich pare ale niektóre nie działają a niektóre tak tylko że każe wtedy czekać pare minut a i tak po dłuższym czasie nic sie nie dzieje, da się to jakoś obejść??

  • Huherko1 27.08.2006 20:31:03

    niestety nie da sie tego obejść musisz mieć legalnego keya a z tego co piszesz nie posiadasz go poczekaj do 7 września wyjdzie vista RC1 to sie zarejestruj i pobierz i b.ędziesz mógł korzystać z visty po aktywacji keya przez netamasz na to 14 dni od zaintalowania myśle że jusz powinieneś wiedzieć o co chodzi

Bronzo
Dodano:
27.08.2006 15:52:41
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1