Problem z zainstalowaniem drukarki na Windows Vista Home Premium

Witam! Posiadam drukarkę HP Officejet 4200 jednak nie mogę jej zainstalować :( Problemem jest to że w Instacji wyświetla się komunikat o tym że niemam praw administratora. [url=http://http://img33.imageshack.us/img33/751/problemasj.jpg]screen[/url] Jednak wchodząc w Panel Sterowania mam tego Administratora!. Pomóżcie mi gdyż zbliża się rok szkolny a jakieś wypracowanko lub coś to pisać ręcznie nie zamierzam :lol:

Odpowiedzi: 13

Hmm... dziękuje za rady , jeszcze pokumbinuje , jak się nie uda to oddam.
Oleeks
Dodano
27.08.2009 13:56:18
Pirat i nie chciał chodzić? A to wpadka :D Słuchaj, podejrzewam, że nadal jest jakiś haczyk, którego gdzieś nie zauważyłeś i go nadal nie zauważasz, skoro wytłumaczono ci to chyba najmożliwiej dokładnie. Zatem proponuję spacer z tym sprzętem do sklepu i niech zainstalują Ci to na miejscu. Problem tkwi albo w systemie, albo... w samej drukarce?
XanTyp
Dodano
27.08.2009 12:28:02
Kupiłem go to system był zainstalowany, kupowany w sklepie komputerowym to chyba oryginał. Miałem pirackiego XP i się zainstalował ale nie chodził. Więc chyba nie tu tkwi problem
Oleeks
Dodano
26.08.2009 23:13:23
A vista oryginalna, niekombinowana? Bo jeśli to piracka wersja to może w tym tkwi problem.
lukasz_z
Dodano
26.08.2009 20:36:26
Pokaże wszystko Screenshotowo. Konta: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/626f04daf97659b8.html]screen[/url] Wyłanczane UAC : [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/109d718c11bd78c7.html]screen[/url] Jak się zakończyła instalacja widać na tamtym screenie.
Oleeks
Dodano
26.08.2009 19:21:29
Oleks, nawet z poziomu wbudowanego konta administratora występuje ten problem? :wtf:
lukasz_z
Dodano
26.08.2009 17:01:43
Zrobiłem to. Niestety bez skutku.
Oleeks
Dodano
26.08.2009 12:39:25
No to sprawdź jeszcze dwie opcje (obie na wyłączonym UAC): 1. ppm na ikonce instalatora i "Uruchom jako administrator". 2. wejdź na ukryte konto Administratora i zainstaluj sterowniki na tym koncie Aby wykonać punkt 2 musisz uaktywnić ukryte konto administratora W tym celu wykonujesz poniższe kroki: 1. Wchodzisz w menu start. 2. wpisujesz "cmd" 3. Po znalezieniu cmd musisz otworzyć konsolę z prawami administratora, możesz to zrobić na 2 sposoby: a) kombinacja klawiszy "ctrl+shift+enter" b) ppm na cmd i "Uruchom jako administrator" 4. Po otwarciu upewnij się, że na górnej "belce" okienka konsoli pisze "Administrator: ..." 5. wpisz polecenie: net user Administrator /active:yes Konto Administratora zostało uaktywnione, teraz wyloguj się i zaloguj na konto "Administrator" a pod nim zainstaluj sterowniki. Jak już wszystko będzie OK możesz te konto wyłączyć, ponownie wykonując polecenia 1-4 ale w 5 wpisując: net user Administrator /active:no
lukasz_z
Dodano
25.08.2009 23:06:21
nic to nie dało.
Oleeks
Dodano
25.08.2009 16:26:43
Może sprawdź najpierw inną opcję. Na czas instalacji wyłącz UAC (o ile masz włączony): Panel Sterowania >> Konta użytkowników >> Konta użytkowników >> "Włącz lub wyłącz funkcję kontrola konta użytkownika" >> Kontynuuj >> Odznacz "ptaszka" przy "Użyj funkcji..." >> Ok Teraz: 1. Uruchom komputer ponownie 2. Zainstaluj sterowniki 3. Uruchom ponownie i włącz UAC.
lukasz_z
Dodano
24.08.2009 16:32:22
Mam już konto administratora. Jednak pojawia się ten sam błąd. Postanowiłem go przetłumaczyć. "To oprogramowanie nie może zostać zainstalowany przy użyciu "Uruchom jako ..." polecenia. Nie można kontynuować instalacji, dopóki jest to rozwiązane. Wymagane działania: Kliknij przycisk Anuluj, aby zakończyć instalację tego oprogramowania. Wyloguj się, a następnie zalogować się jako użytkownik z uprawnieniami administratora. (Skontaktuj się z administratorem systemu, aby uzyskać więcej informacji). Jeżeli nie ma administrator systemu, ma główny użytkownik tego komputera zainstalować oprogramowanie. Uruchom instalację poprzez usunięcie i ponowne dodanie tej płyty instalacyjnej." Co mam robić?
Oleeks
Dodano
23.08.2009 14:36:37
Próbowałem , nic to nie dało :( Ojj , nie ten dział , przepraszam :rolleyes:
Oleeks
Dodano
22.08.2009 12:39:48
Spróbuj odpalić instalatora z prawami admina. Klikasz prawym klawiszem myszki na instalatorze i wybierasz "Uruchom jako administrator". PS. Dlaczego nie napisałeś tego posta w dziale Vista
pulkownik
Dodano
22.08.2009 03:34:04
Oleeks
Dodano:
21.08.2009 19:35:41
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1