Problem z XP

Ostanio pojawil mi sie strasznie denerwujay problem.A mianowicie wyskakujem i okno z komunikatem ze "usluga zdalne wywolywanie procedur (rpc) zostala nieoczekiwanie przerwana" i komputer po odliczeniu minuty restartuje sie.Mozliwe ze to ma zwiazek z virusem z ktorym waly norton ale chyba mu to nie bardzo wychodzi po pojawia mi sie komunikat o usunieciu wirusa w32.blaster.c.worm a po pewnym czasie od usuniecia pliku z wirusem wyskakuje w/w blad.Jak mam sobie z tym poradzic?Czy format to jedyny ratunek skoro norton antywirus 2003 pro zawodzi??

No kiedys sobie poinstalowalem jakies latki i system mi sie zazulil.To mnie ciu zrazilo:P
A czy jest jakas strona z ktorej mozna pobrac latki a nie instalowac je bezposrednio z netu??

Oki z blasterem juz sobie poradzilem:)Znalazlem na stronce bodajze komputer swiata odpowiedni artykul i wsio co mi potrzebne bylo:)

Odpowiedzi: 5

aczwar:
Moźe wyłącz zdalne wywoływanie procedury RPC.
Start/panel sterowania/usługi/zdalne wywoływanie procedur RPC/odzyzkiwanie, przełącz wszystko na –niepodejmuj źadnej akcji
przeciez ewidentnie miał blastera, :lol: :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
24.10.2003 20:59:37
Moźe wyłącz zdalne wywoływanie procedury RPC.
Start/panel sterowania/usługi/zdalne wywoływanie procedur RPC/odzyzkiwanie, przełącz wszystko na –niepodejmuj źadnej akcji
aczwar
Dodano
24.10.2003 16:13:36
Łatki swoją drogą a firewall swoją.
Te pierwsze masz na CD EKSPERT Komputerswiat.
To drugie,na www.zonelabs.com
:lol:
tire
Dodano
21.10.2003 17:45:02
wins:
I moze zaczalbys wreszcie odwiedzac Windows Update :idea:


to chyba nie jest dobry pomysł, jeźeli ma się pirat version :lol:

Nie podawaj prosze linkow do stron z crackami

EL NINO
konrad_vme
Dodano
21.10.2003 11:29:25
I moze zaczalbys wreszcie odwiedzac Windows Update :idea:
wins
Dodano
20.10.2003 22:25:24
Em.Ka.
Dodano:
20.10.2003 22:06:52
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1