Problem z xp i vista udostepnianie plikow

Witam was wszystkich ktorzy napewno mi pomoga otoz mam dwa lapki acer z vista i hp z xp pro . Mam taki problem ze moje komputerki acer laczy sie przez wi-fi a xp przez kabelek wszystko do routera d-link , internet dziala wszystko ok , lecz chcialbym aby xp udostepnial pliki viscie i na odwrot lecz nie musi byc, lecz po czytaniu wszystkich forach itp na google i nie tylko, nie mam juz sily . Moze bedzie ktos tak uczynny i pomorze mi od poczatku do konca udostepnic pliki bo latanie z pendrivem z jedego do drugiego komputera juz mnie denerwuje i jest to meczace , PROSZE O POMOC ! Wszystkich ktorzy mi pomoga bardzo serdecznie dziekuje . Pozdrawiam

Odpowiedzi: 1

Tak więc. Sprawdź czy komputer widzą się w sieci (Moje miejsca sieciowe--> Wyświelt komputery grupy roboczej | to w XP. W Vista - nie pamiętam) Jeśli nie, ustaw na obu komputerach taką samą grupę roboczą (XP: Mój komputer-->Nazwa komputera (karta)--->Zmień...(button); Vista: Panel Sterowania---> System i konserwacja---> System--->(w obszarze) Nazwa komputera, domena i ustawienia grupy roboczej kliknij --> Zmień ustawienia--->Nazwa komputera(karta) --> Zmień.) Powinno śmigać. Napisz czy podziałało. Wtedy rozwiążemy problem udostępnienia plików.
rockets93
Dodano
24.02.2009 12:27:54
  • mercefons 24.02.2009 23:32:06

    [quote=rockets93]Tak więc. Sprawdź czy komputer widzą się w sieci (Moje miejsca sieciowe--> Wyświelt komputery grupy roboczej | to w XP. W Vista - nie pamiętam) Jeśli nie, ustaw na obu komputerach taką samą grupę roboczą (XP: Mój komputer-->Nazwa komputera (karta)--->Zmień...(button); Vista: Panel Sterowania---> System i konserwacja---> System--->(w obszarze) Nazwa komputera, domena i ustawienia grupy roboczej kliknij --> Zmień ustawienia--->Nazwa komputera(karta) --> Zmień.) Powinno śmigać. Napisz czy podziałało. Wtedy rozwiążemy problem udostępnienia plików.[/quote] wszystko smiga jak dziki . a jesli chodzi o zobaczenie w viscie komputery to nazywa sie ''SIEC'' i wszystko widac . Pozdro i dzieki za wszystko <piwko>

mercefons
Dodano:
23.02.2009 15:04:10
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1