Problem z wysyłaniem plików

Witam Mój problem polega na tym że nie idzie wysyłać większych plików na serwery oraz mailem... Mam Viste, próbowałem już z wyłączonym firewallem ale nic z tego, z wyłączonym windows defender oraz Kasperskym, nawet gdy wszystkie zabezpieczenia są wyłączone to nadal wysyłanie nie idzie... W czym może leżeć problem? Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

Już sprecyzuje troche, dużych plików. Dużym plikiem mogę nazwać nawet zdjęcie o wielkości 4 Mb. Gdy wysyłam mailem to co chwila że czas odpowiedzi serwera minął. Gdy wysyłam na jakiś serwer to ładuje się wiekami, aż wyświetla się biała strona i nic... (przykład z firefox'a). Nawet Picasa też pokazuje niby że fotka załadowała się w 20 % i staje, i czeka na odpowiedź serwera... w nieskończoność.
paris0
Dodano
04.04.2008 11:47:01
Serwery też miewają ograniczenia co do wielkości zamieszczanych plików, np. rapidshare ustalił ją na 100MB, więc upload trzeba dzielić na części.
Endrju
Dodano
04.04.2008 09:06:40
A może jakiś opis tego co się pokazuje podczas wysyłania? Zresztą mailem nie można wysłać dużych plików bo niektóre darmowe skrzynki mają ograniczenia np do 10MB.
AndrewSpec
Dodano
04.04.2008 02:15:49
paris0
Dodano:
04.04.2008 00:06:20
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1