problem z wykrywaniem tv poprzez HDMI

Witam posiadam laptop MSI PR200, jest to model wyposażony w wyjście] HDMI, ogólnie świetny komp. Oglądanie filmów w 1080p nie sprawiało na nim żadnych problemów oczywiście po HDMI, ale jednego dnia poprostu przestał mi windows (vista home premium) wykrywać urządzenia podłączone po HDMI. Próbowałem już wszystkiego, czyli przełączanie pomiędzy monitorami za pomocą klawisza Fn + ..., zainstalowałem najnowsze sterowniki do grafiki, sprawdzałem na 4 różnych tv i za pomocą 3 różnych kabli, próbowałem softwareowo wymusić obsługę drugiego monitora ale to nic nie dawało, podłączałem HDMI w czasie bootowania systemu, przeinstalowywałem sterowniki do HDMI (tej części związanej z HD audio w Realteku). Naprawdę nie mam już pomysłów. Mam jedną koncepcję co mogło wpłynąć na zaprzestanie działania wykrywania. Dzień przed wykryciem usterki, urzyłem przypadkowo tej funkcji klawiszowej Fn do przełączania pomiędzy monitorami kiedy tv wogóle nie był podlączony poprzez HDMI z laptopem. Przeglądałem już wiele wątków na forach, i spotkałem się z podobną sytuacją jak ktoś miał taki sam problem i to też na Viscie. Bo wydaje mi się, że takie rzeczy są tylko możliwe na tym systemie. Ostatecznością jest przeinstalowanie systemu a co gorsze powrót na brzydkiego XP. Więc liczę na jakąś chęć pomocy z waszej strony

Odpowiedzi: 0

Suprboar
Dodano:
07.09.2008 14:02:13
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0