Problem z wydajnością Java 6 Update 10

Witam, więc miałem sobie Java 6 update 6 i wszystko sobie ładnie mykało, wczoraj zainstalowałem najnowszą aktualizację czyli update 10 i Internet Explorer zaczął tak niemiłosiernie długo otwierać zakładki że idzie się pokroić. Wcześniej jak klikałem w otwarcie nowej zakładki to zakładka się otweirała w około 2 sekundy, teraz to trwa około 10 sekund, dodam że po usunięciu update 10 wszystko wróciło do normy więc to raczej wina aktualizacji. Komputer: Celeron M 530, 1GB RAM, Windows Vista Home Basic - wszystkie aktualizacje. Jest na to jakieś rozwiązanie? Normalnie żal... i jeszcze Sun się szczyci że ściśle współpracuje z MS żeby ich produkty były najwydajnieszje... :/

Odpowiedzi: 1

Jak widać nie tylko ja mam ten problem http://www.techsupportforum.com/microsoft-support/internet-explorer-forum/307233-ie7-new-tabs-windows-slow-open.html Ja w zakładce Add-ons dałem Java Plug-in 2 SSV Helper na Disabled i IE idzie jak nowe, tylko problem w tym dlaczego mam robić "niepełnosprawną" przeglądarkę, przecież w przeciwnym celu ściągam aktualizacje... Nie ma na to jeszcze żadnego rozwiązania?
emil0076
Dodano
01.11.2008 23:39:10
emil0076
Dodano:
27.10.2008 14:51:33
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1