Problem z wlan w laptopie

Laptop VIOA VNG-AR61E nie potrafie rozwiazac problemu z wlan to znaczy rozlacza sie internet, dla przykladu wczoraj caly dzien bylo ok dzisiaj podlacza sie i rozlacza po paru minutach ,trafa chlercia](*,) Posiadam router SpeedTouche 585 w domu jest jeszcze jeden laptop z nim wszystko jest ok, tylko ten sony swiruje ,wiele dni szukam rozwiazania i lipa przeczytalem bardzo duzo na ten temat ale nic co zrobilem nie poskutkowalo. W konicu wgralem na nowo system z plytki Vista Home Premium nie skozystalem ze smietnika ktory mam na recovery disc,pomijajac problem mialem juz dosc tego co otrzymalem od producenta w komplecie, anyway po wgraniu systemu byl problem z drivers i programami ale jest ok uporalem sie z tym, przestal dzialac tylko przycisk eject. Ale najgorsze ze internet bez problemu dzialal wczoraj a dzisiaj na nowo sie rozlacza musze podlaczyc przez kabel aby bylo ok przez wlan czasem nawet nie widzi routera po chwili znowu jest i tak w kulko masakra . Moze ktos mial podobny problem i moze mi pomuc lub ktos wie co zrobic bo ja nie jestem za dobry w temacie komputerow. Za wszelka pomoc bede wdzieczny.

Odpowiedzi: 0

Uriel
Dodano:
10.06.2009 14:09:53
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0