problem z włączeniem- wyskakuje dziwny komunikat

Otóż odinstalowałam program i pisało czy chce teraz go uruchomić ponownie czy później. Odrazu zrestartowałam i już się nie włączył. Pojawia mi sie komunikat: AMIBIOS System Configuration (c) 1985-2002 American Megatrends inc., no i tam są jakieś tabelki i piszą dane kompa i tak dalej. Nie da uruchomić sie trybu awaryjnego. Nie wchodzi również płyta z xp. Wciskam f11 wybieram bootowanie i nic... wyłancza sie i uruchamia od nowa. i tak w kółko. Chodzi tylko bios. Ale tam nie grzebie bo sie nie znam. Może ktoś wie o co kaman???? byłabym wdzięczna za pomoc. Jeśli trzeba napisze cĄŁY TEN KOMUNIKAT....

Odpowiedzi: 1

Ciekawe bo koleżanka miała niedawno podobny problem. :) Tyle że nawet bios się jej nie odpalał... Miała lapka i komp się zatrzymywał przy ładowaniu a przy próbie wejścia do biosa wyskakiwało takie coś jak u Ciebie. Problemem okazał się dysk który sobie w jakiś sposób zwyczajnie padł... Możesz zaporzyczyć się u kogoś na dysk i sprawdzić czy z nowym dyskiem ruszy Ci komp. Jak to zrobi znaczy ze masz dysk do wymiany. Jak nie to dziwna sprawa.
Xingu
Dodano
28.12.2008 14:46:29
dom_ka16
Dodano:
28.12.2008 14:12:17
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1