Problem z windows xp

Witam. Posiadam system windows xp. Jednak mam problem. Włączam komputer i wszystko się na początku włącza a kiedy powinno się włączać wczytywanie systemu robi się czarny ekran i nic. Czekam kilka minut i nic się nie dzieje. Stało się to kiedy siedziałem na komputerze, komputer się zresetował i tak się stało. Co mam zrobić proszę mi wytłumaczyć bo ja się za bardzo nie znam na instalowaniu windowsa bo nigdy tego nie robiłem. Czekam na odpowiedź:neutral:

Odpowiedzi: 5

Pewnie mógłby, ale może zamiast czekać na instrukcje, zajrzyj w google.pl Znajdziesz tam tyle opisów, ile dusza zapragnie.
XanTyp
Dodano
02.12.2010 16:06:37
A mógłby mi ktoś powiedzieć co tam napisać bo ja nie wiem za bardzo. Kolega miał ten sam problem i mówił że miał ten sam problem i po kilku dniach włączył komputer i normalnie chodził windows.
czesio12
Dodano
02.12.2010 10:57:09
No, to do konsoli odzyskiwania - przystąp.
XanTyp
Dodano
01.12.2010 22:31:50
Miałem wcześniej wirusy(trojany) i czasami się sam resetował jednak wszystkie usunięte były przez kasperskiego i wszystko było ok. Restartował się ale nic sie nie działo a wczoraj się zrestartował i zamiast ładować się windows to jest czarny ekran. Bios i reszta się załącza.
czesio12
Dodano
01.12.2010 13:32:04
[quote=czesio12]Posiadam system windows xp. Jednak mam problem.[/quote]Ach, jakże pięknie zabrzmiało pierwsze zdanie zaakcentowane drugim :mryellow: Co do powodów, dla których masz czarny ekran... multum. Ciężko będzie ocenić tak na oko. Może zacznij od wyjaśnienia powodu, że komputer się sam zrestartował.
XanTyp
Dodano
01.12.2010 12:02:27
czesio12
Dodano:
01.12.2010 11:45:14
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1