Problem z Windows Media Player

Witam (siemano!). Mam problem. Otóż zawsze kiedy chcę włączyć Windows Media Player, wywala mi błąd i program się zamyka. Jedyne co zrobiłem wcześniej to zainstalowałem inny odtwarzacz - AllPlayer w najnowszej wersji, miał dołączone ze sobą jakieś tam kodeki. Wcześniej wszystko działało bez zarzutu a teraz zawsze wywala mi błąd. Przeisntalowałem WMP 12 - nic. Zainstalowałem WMP 10 - nic nie pomaga. Usunąłem program AllPLayer - nic. Usunąłem jakies kodeki na któe się natknąłem w Dodaj/Usuń programy - nic. Przywróciłęm do poprzedniej wersji poprzez Windows MEdia Format 11 RUntime Rollbach - i nic. Co więcej mogę zrobić? A dziwne bo WMP wywala przy odtwarzaniu formatu WMV!

Odpowiedzi: 7

Przeinstaluj kodeki, jak Ci Veers sugerował. Załaduj ffdshow, czy co tam masz na stanie.
XanTyp
Dodano
08.12.2009 10:06:12
Spoko Veers, cenię pomoc. Veers - zainstalowałem Windows Media Player 12 w Windows XP. Działało tak od dawien dawna, tylko teraz coś się chrzani przy plikach WMV i MP3. Dodatkowo odtwarzany każdy inny klip, który działa - odtwarzany jest ze stłumioną muzyką. Dziwne, co nie? AVI jakos otwiera, a przy wczesniej wspomnianych się wysypuję, wywalając taki błąd jak wkleiłem. Nieważne - zainstalowałem wcześniejszą wersję WMP i co? I nic, nadal to samo, no więc co się dzieje?
BUNCH
Dodano
08.12.2009 02:32:40
Bunch - sorki - ale trochę czasu mi zajęło ustalenie czy w ogóle możliwe jest zainstalowanie WMP 12 w Windows XP - i wyniki okazują się być niesłychane: producent (Microsoft) nie przewidział takiej możliwości. To zaś prowadzi do kolejnego pytania : co ty tam zainstalowałeś ?
Veers
Dodano
08.12.2009 00:17:06
[IMG]http://i47.tinypic.com/2evevxe.jpg[/IMG] Tam jest dłużsyz komunikat i jakieś cyferki się ciągną ale nei da się skopiować. Chyba żeby wstawić to co zostanie zapisane w tym pliczku txt? [b]Aktualizacja[/b]: [size=6][color=darkred][b]Wywala także przy próbie odtwarzania mp3-jek! Coś jest więc nie tak![/b][/color][/size]
BUNCH
Dodano
07.12.2009 10:15:15
Przydałyby się informacje techniczne - bo sam offset mówi tylko że wystąpił konflikt w obszarze adresowania pamięci. Tak czy inaczej - dalej obstawiam na problem z kodekami.
Veers
Dodano
06.12.2009 17:53:28
[b]Taki mam błąd, proszę:[/b] Co dziwne, przy formatach WMV wywala. Przy AVI nie! Do tego dźwięk jest strasznie stłumiony kiedy puszczam jakiś film przez odtwarzacz AllPlayer, a on korzysta z bibliotek WMP. [IMG]http://i45.tinypic.com/28unuro.jpg[/IMG]
BUNCH
Dodano
06.12.2009 14:28:13
I znowu wałkujemy stary temat: program wywala mi błąd. Super. Mamy się z tobą połączyć w bólu, czy zrzucić się na piwo, czy co ? Naucz się waść w końcu opisywać problemy. Problemem są kodeki - nie program. Jakie ? Zgaduj zgadula.
Veers
Dodano
06.12.2009 12:41:12
BUNCH
Dodano:
06.12.2009 10:00:08
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1