problem z windows media center us

   Jestem użytkownikiem windows xp media center edition 2005. System jest rzecz jasna orginalny, ale niestety w tym momencie nie posiadam faktury i nie mam możliwości zwrócenia sie o pomoc do sklepu, w którym go kupiłem. System był kupiony razem z komputerem. Porblem polega na tym, że do opakowania nie był dołączony sp2, a o ta płytę sytem pyta przy instalacji. oprócz sp2, koniecznie amerykańskiego, brakuje sp1, framework 1.1 i framework 1,1 sp1. Po instalacji w sytemie brakuje ewidentnie przynajmniej dwóch plików systemowych, ale uzupełnienie ich niczego nie zmienia. Nie da się zainstaować polskiej nakładki i updates.

   Co najgorsze, na tym systemie mój komputer w ogóle nie wykrywa modemu, jak gdyby gniazdo internetowe nie istniało, chociaż na "innym" systemie połączenie jest wykrywane automatycznie. Z koleji na "innym" systemie w żaden sposób nie da się zainstalować karty dźwiękowej, ponieważ nie przechodzi ona testów zgodności. Proszę o pomoc, albo przynajmniej o namiar na brakujące elementy.  

Odpowiedzi: 1

makrela
Dodano:
12.07.2006 20:32:55
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1