Problem z Windows Mail (Vista Bussines x32 SP1)

Mam problem z Pocztą Systemu Windows (Windows Mail). Program działa normalnie, natomiast nie mogę otworzyć lub zapisać żadnego załącznika ??? Przy próbie otwarcia np foto.jpg nie dzieje się nić, natomiast przy próbie zapisu w/w pliku (w dowolne miejsce na dysku) otrzymuje komunikat: "Podczas zapisywania załączników wystąpił błąd. Sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku i spróbuj ponownie". Oczywiscie miejsce jest. Otworzyłem dowolny mail z folderu magazynu poczty przy zamkniętym programie pocztowym i próbowałem otworzyć/zapisać i taka sama reakcja. Co ciekawe po przesłaniu wiadomości z danym załącznikiem na inny komputer wszystko da się zapisać lub otworzyć z pozycji programu pocztowego. Podejrzewam, że któreś z kolei kompaktowanie coś uwaliło, ale co? Przeprowadziłem następujące kroki: 1. Kliknij na skrot "Wiersz polecenia" (Start>Wszystkie programy>Akcesoria>Wiersz polecenia) prawym klawiszem myszy/ "Uruchom jako Administrator", a nastepnie w oknie wiersza polecen wpisz: esentutl /p "%USERPROFILE%\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\windowsmail.msmessagestore" - wynik negatywny 2. WMUtil - wynik negatywny 3. usun, plik WindowsMail.MSMessageStore z lokalkizacji: "c:\Users\%Username%\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\WindowsMail.MSMessageStore - wynik negatywny 4. Windows6.0-KB941090-v2-x86.msu - Uruchomienie poprawki skutkuje komunikatem :"Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu 5. Zresetowałem Windows mail poprzez skasowanie klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Mail oraz wyczyściłem zawartość folderu "%USERPROFILE%\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\ - wynik negatywny Po wszystkich zabiegach dalej nie mogę otwierać/zapisywać załączników w Windows Mail. Bardzo proszę o pomoc. Ze względu na zawartość poczty zależy mi na dobrym rozwiązaniu

Odpowiedzi: 0

miszaq
Dodano:
17.03.2009 09:29:22
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0