Problem z Windows Defenderem

Witam Mam zainstalowaną Viste Ultimate PL. Od jakiegoś czasu Windows Defender zaczął pokazywać komunikaty, że od 3 dni nie był skanowany system. Zerknąłem w jego ustawienia i jest ustawione automatyczne zadanie skanowania o 3ciej w nocy każdego dnia. Komputer działa przez całą dobę więc skanowanie powinno się odbyć a jednak nie jest wykonywane. W zaplanowanych zadaniach nie ma nic w folderze Windows Defender i nic się nie pojawia jak ustawiam w programie inne terminy skanowania. Jak sobie z tym poradzić? Może ktoś zna polecenia linii komend programu to ręcznie sobie dodam zadanie i będzie po problemie.

Odpowiedzi: 1

To powinno byc pomocne: "Aby utworzyć zadanie, używając wiersza poleceń: Otwórz wiersz poleceń. Aby otworzyć wiersz poleceń, kliknij Start, a następnie kliknij All programs, kliknij Accessories i kliknij Command Prompt. Wpisz: schtasks /Create [/S [/U [/P []]]] [/RU [/RP ]] /SC [/MO ] [/D ] [/M ] [/I ] /TN /TR [/ST ] [/RI ] [ {/ET | /DU } [/K] [/XML ] Aby zobaczyć pomoc dla tego polecenia, wpisz: schtasks /Create /?"
pc_master
Dodano
20.04.2007 16:48:28
  • Bieniu 24.04.2007 17:10:17

    [quote=pc_master]To powinno byc pomocne: "Aby utworzyć zadanie, używając wiersza poleceń: Otwórz wiersz poleceń. Aby otworzyć wiersz poleceń, kliknij Start, a następnie kliknij All programs, kliknij Accessories i kliknij Command Prompt. Wpisz: schtasks /Create [/S <system> [/U <username> [/P [<password>]]]] [/RU <username> [/RP <password>]] /SC <schedule> [/MO <modifier>] [/D <day>] [/M <months>] [/I <idletime>] /TN <taskname> /TR <taskrun> [/ST <starttime>] [/RI <interval>] [ {/ET <endtime> | /DU <duration>} [/K] [/XML <xmlfile>] Aby zobaczyć pomoc dla tego polecenia, wpisz: schtasks /Create /?" [/quote] Ale mnie chodziło o polecenia linii komend Widows Defendera a nie polecenia schtasks, które ma za zadanie tworzyć zdarzenia harmonogramu zadań.

Bieniu
Dodano:
19.04.2007 10:43:05
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1