Problem z Windows.

Witam . Nie jestem pewien czy to dobry dział ale próbuje :) .Więc tak od pewnego czasu zacząłem mieć kłopoty z komputerem , mianowicie miałem problem z mom.exe co było bardzo kłopotliwe ponieważ użycie procesora było ciągle na 100% ... Na forum wyczytałem że jest to problem z moimi sterownikami od karty graficznej i poradzono mi odinstalować sterowniki i zainstalować je ponownie . Odinstalowałem sterowniki i rzeczywiście mom.exe przestał zamulać mój procesor . Zainstalowałem sterowniki i to znów powróciło (czyli 100% procek , net ledwo co działa ). Proszę o pomoc .

Odpowiedzi: 2

Znalazłem coś takiego: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/26494-Radeon-MOM-CCC-implementation.aspx Sprawdź.
Ucho
Dodano
16.10.2010 19:23:21
[quote=Patryk9603]mom.exe (...) mom.exew[/quote]A może byś się tak zdecydował, co ci tam tak bruździ? Przejrzyj podgląd zdarzeń, przeskanuj kompa na wszelkie sposoby, wykonaj może jakiś log, zapodaj go na wklejto.pl linkując tutaj... opis może i niesie w sobie jakieś tam informacje, ale w sumie dosyć ogólnikowe...
XanTyp
Dodano
16.10.2010 19:21:12
Patryk9603
Dodano:
16.10.2010 18:52:28
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1