Problem z win98

Witam

Mam taki problem z win98 instalowałem system na starszym kompie amd350 128 ram pamieci 4gb dysk karta s3 virge dźwiękowa als100Plus i CMI8330/C3D no i do momentu całkowitego zainstalowania jest no prawie wszystko ok tzn. sa problemy zeby wgrac sterowniki do dźwiękowej karty tej als100 , ale sie wgra wiadomo troszke okrężną droga, ale pójdzie zrobić.

Następnie wgrywam antyvirusa avg free edition a później zamieniam IE4 na IE6 bo znajomy używa tylko tego kompa do netu.A musi mieć przeglądarkę taką a nie inną bo ma konto w banku no inaczej nie umiałby nic zrobićpo prostu nie było by kompatybilne.

I od tego momentu rozpoczyna sie problem.Jeszcze jedna rzecz on ma inną sieć od mojej więc neta nie podłączę, ale zaznaczam u niego ta sama się historia dzieje gdy już go podłączy do sieci ..

Mianowicie włączam IE i próbuje się połączyć gdy mu chcę wpisać adres kom się natychmiast restaruje i nie wiem czemu czy jakis program się kłóci albo coś inneg "złego" sie dzieje z kompem.Nie wiem.Jeszcze jedna rzecz ktos powie niech zmieni kompa na nowszego to samo mu radziłem, ale przynajmniej na razie nie ma na to szans.

Odpowiedzi: 0

riise
Dodano:
08.08.2006 23:04:43
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0