Problem z wifi

Witam mam nadzieje że pomożecie mi z moim problemem. Mam internet z UPC i od jakiegoś czasu borykam się z taki problemem ze wifi w komputerze stacjonarnym przerywa mi połączenie z internetem i to nie na stałe tylko przerywa tak na kilka sekund po czym ponownie się łączy potrafi tak w ciągu godziny robić po parę razy a czasami przez kilka godzin nawet nie przerwie, zastanawiałem się jeszcze bo bardzo grzeje się to wifi może w tym jest problem? mam kartę sieciową NETGEAR RangeMax(TM) Wireless USB 2.0 Adapter WPN111 system operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition a Router Netgear wirelles router WPN824v2 zastanawiam się nad podłączeniem kabla do routera ale jeśli pomożecie mi rozwiązać ten problem może tego uniknę :) z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odpowiedzi: 1

Zajrzyj czy czasem i przypadkiem nie ma ustawionego jakiegoś oszczędzania energii we wlaściwościach karty. A druga sprawa - popatrz czy nie ma jakichś innych sterowników do tek karty niz aktualnie zainstalowane - może to jest związane właśnie ze sterownikami. No i trzecia - ściągnij i zainstaluj inSIDDer - zobacz czy nie ma "tłoku kanałowego" - może trzeba przekonfigurować router tak by wi-fi działało na innym, mniej zatłoczonym kanale.
Żółty
Dodano
03.06.2011 14:41:02
jamal89
Dodano:
03.06.2011 14:33:54
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1