problem z wifi i połączeniem z neostradą

Kupiłem laptopka Asus z karta sieciową wifi, mam liveboxa. Przedtem na starszym komputerze łączylem z sie internetem przez adapterem wifi podłączanym do portu USB. Jednak mam problem polaczyc sie laptopem pod livebox, znajduje sie neostrade ale nie może sie z nią połaczyc,wiec narazie zmuszony jestem uzywac adaptera gdyz z polaczeniem neo przez niego problemów nie miałem żadnych. Prosze o pomoc albo o odesłanie do konkretnego przykladu. Zapmniałbym mam viste home basic:)

Odpowiedzi: 6

Witam Mam taki sam problem, a może nawet gorszy, bo po naciśnięciu połącz, nie pojawia się ramka z miejscem na wpisanie klucza WEP !!! :rolleyes: Nie wiem jak to obejść, co ja mam zrobić to jakaś paranoja ! Jest tylko system nie może połączyć się z siecią neostrada_jakaś_tam i pocje diagnozuj i połącz z inną, ale przecie brak jest klucza, tyle że wpisać go nie mogę... co robić ?
Tryllion
Dodano
30.08.2007 13:12:54
Musisz po prostu skonfigurować połączenie z Livebox'em. Pomijasz tylko krok odnośnie instalacji adaptera od neo, a potem już z górki. Pamiętaj, iż musisz podać klucz WEP w oknie połączenia bezprzewodowego i skorzystać z tego dziwadła REG na obudowie livebox'a. Dokładniej Ci nie powiem, bo szczerze przyznam, iz nigdy na oczy cuda tego nie widziałem :]
Anathema
Dodano
24.08.2007 17:49:04
niestety nie znalazłem w tym przykładzie to czego szukam. Poprostu chciałym korzystac z internetu przez wifi zainstalowane w komputerze a nie poprzez adapter wifi pod usb. Wiem,że powinno to działac tylko że niewiem jak to sie wszystko ustawia. Kozystam narazie z adaptera
maraseq
Dodano
24.08.2007 12:34:36
Robił kolega tak jak tutaj to zostało opisane: http://www.microsoft.com/poland/oem/oem/instr_neostrada.aspx#3 ?
Anathema
Dodano
23.08.2007 18:18:29
tak mam właczone wifi i znajduje mi neostrade bezprzewodowo ale klopoty mam z poaczeniem
maraseq
Dodano
23.08.2007 17:48:38
a włączone masz wifi w laptopie? wykrywa jakieś sieci bezprzewodowe?
detektor
Dodano
23.08.2007 10:15:37
maraseq
Dodano:
22.08.2007 20:40:16
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1