Problem z wielkością ekranu

Witam Mam następujący problem. Posiadam laptopa z kartą graficzną Mobile Inter 945 Express Chipset Family. Kilka dni temu zainstalowałem grę Counter-Strike, i po uruchomieniu pojawiał się komunikat, że moja karta graficzna nie obsługuje OpenGL, kiedy w opcjach grafiki przestawiłem na Direct 3D to pojawiał się komunikat, że moja karta nie obsługuje D3D. OK, więc ściągnąłem i zainstalowałem najnowsze sterowniki do tej karty ze strony Intela. Włączyłem tą grę jeszcze raz, ustawiłem tryb OpenGL i OK. Gra działa pięknie i ładnie. Ale zamiast w pełnym ekranie mam ją w oknie. Teraz po zainstalowaniu tego nowego sterownika jaką grę nie uruchomię to uruchamia się ona w oknie. Wie może ktoś o co chodzi? Prosze o pomoc, co mam zrobić z tym fantem? Dzięki

Odpowiedzi: 3

czyli przeczytałeś i nic nie zrobiłeś, bo nie zrozumiałeś tego co tam napisanie? jeśli tak to bez urazy - musisz sobie przyhołubic jakiegoś fachmana z dojazdem do domu.
Endrju
Dodano
31.10.2007 09:55:43
hmm nic mi to nie mówi, ja mam problem taki, że każdą grę jaką uruchomię to uruchamia się w oknie. ](*,)
R_Gilu
Dodano
30.10.2007 12:39:20
poczytaj [url=http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=21860]TU[/url]
Endrju
Dodano
30.10.2007 09:27:09
R_Gilu
Dodano:
29.10.2007 19:55:10
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1