problem z wbudowanym mikrofonem kto pomoże:(

Hej :) Mam pewien problem, a mianowicie posiadam laptopa Acer Extensa 5630 EZ i oprogramowanie Windows XP. Nie znam się zbyt na kompach, ale jest mi potrzebny wbudowany w laptopie mikrofon a on nie działa:( Po prostu dźwięk nie chce się nagrać.. Pomoże ktoś???

Odpowiedzi: 2

[quote=gosia_1354](...) i oprogramowanie Windows XP[/quote]I dlatego wątek z działu Visty trafia do działu XP.[quote=rometowski9999]Nie znam się dobrze na Vista[/quote]A na czytaniu ze zrozumieniem się znasz?[quote=gosia_1354]Windows XP[/quote]
XanTyp
Dodano
18.01.2010 06:39:32
Nie znam się dobrze na Vista, ale chyba musisz wejść w regulację głośności (Dźwięki i urządzenia Audio czy coś), albo obok zegara na pasku Menu Start masz taki mały głośniczek, to kliknij w niego dwukrotnie, powinno ci się otworzyć okno Głośność główna, klikasz w lewy górny róg we właściwośći i wyskoczy takie okienko Właściwości, i masz Urządzenie Miksujące, ustaw tam zamiast Output to Input, kliknij OK, i pojawi się kilka suwaków, znajdź głośność mikrofonu i jeśli jest zaptaszone-odptasz je. Ja miałem taki problem w XP, ale w Vista raczej powinno być tez tak samo. Wytłumaczyłem najbardziej kroczek po kroczku jak umiałem.
rometowski9999
Dodano
17.01.2010 23:14:41
gosia_1354
Dodano:
04.01.2010 16:56:57
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1