Problem z Visual Studio 2005

Witam Mój problem tyczy się w sumie tylko sposobu działania programu ... mianowicie proszę zobaczyć na grafikę [img]http://www.huter.webd.pl/poka/img/VS2005.jpg[/img] Otóż co bym nie klikną na górnym menu rozwijanym to widzę jedynie kontury menu ... podobne zjawisko mam jak klikne gdzieś prawym przyciskiem myszy ... nie mam bladego pojęcia o co chodzi - jeszcze wczoraj normalnie sobie pisałem programik :neutral: ... ktoś wie o co tu chodzi? :-s P.S - nie jestem pewny czy to poprawny dział do tego typu pytania więc jeśli się pomyliłem to bardzo przepraszam ...

Odpowiedzi: 3

Ustawiem styl skina Windows na klasyczny i działa co jest dla mnie szokiem ... czemu z normalnym style WinowsXP (Silver) nie działa? ... ale cieszę się, że już moge programować :d/ ... gdyby ktoś jednak wiedział czemu z normalnymi skinami XP nie działa to niech da znać ... i czy tylko ja tak mam czy to globalny problem? Bo faktem jest, że zawsze robię na klasycznym skinie ... musiałem jednak skasować profil i zrobic nowy i skinu nie zmieniłem i wtedy nie działało ... jakoś nie wpadłem na pomysł, że to wina skinu
Huter
Dodano
06.05.2008 22:21:50
Maialem kiedys ten samo. Zmien skorke na cukierkowa w XP to powroci.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (((Jak by co to tego postu tu nie bylo)))
Programmer
Dodano
06.05.2008 20:36:07
Nikt nie wie o co tu chodzi? Co bym nie robił nic nie pomaga ... nawet całkowity reinstal softu ... w ogóle nie da się teraz w tym pracować :-k
Huter
Dodano
05.05.2008 23:48:17
Huter
Dodano:
04.05.2008 21:35:39
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1