problem z Vistą

Witam mam następujący problem a mianowicie nie mogę znaleść opcji wyglądu okien.Zdjęcia numer  169,170,171 zamieszczone na strronie centrum xp przedtawiają opcje  zmiany wyglądu okien pomimo że mam dość dobry komputer nie mogę znaleść tej opcji nie działa mi również aero.Na forum pisze

 

  • Wyłączanie efektu Aero.

Jeśli z jakiegoś powodu chcemy pozbyć się interfejsu Aero z systemu to klikamy PPM na pulpicie. Dajemy Personalize -> Window Color and Appearance -> Open classic appearance properties for more color options i tutaj mamy do wyboru w Color scheme zarówno uproszczony interfejs Vista Basic jak i ten znany z poprzednich wydań okienek (Windows Classic

 Nietety jak chcę zmienić wygląd okien albo włączyć aero to taka opcja u mnie nie występuje.Klikam na pulpicie  Personalize i widze tabelę 1.Windows colour and appearance.-otwarcie okienka apperance satting widocznego na zdjeciu 272 w centrumxp kończy się ono na WindowsViista Bassic nie ma Vindows vista aero tak jak na zdjęciu 272

2.Desktop Background-zmiana tapety

3.Screen Saver-wygaszacz ekranu

4.Sound-dżwiek

5.Mouse Pointers-mysz

3.Theme-czcionka

5.Display Settings-karta graficzna geforce 6600

A gdzie mam znaleść Personalization widoczne na 2 planie w zdjeciu 272 na centrum xp gdy takiej opcji u mnie nie ma poradżcie coś mam Viste  rc2

 

 

Odpowiedzi: 1

Jeszcze raz do FAQ bym zajrzał lub chociażby tutaj: http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/329905.aspx

Tak nawiasem mówiąc jaką grafikę masz?

Anathema
Dodano
15.10.2006 16:39:41
mateuszmat
Dodano:
15.10.2006 13:32:44
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1