Problem z Vista (zawieszanie sie aplikacjii)

Witam wszystkich. Mam problem z Windowsem Vista ([b]wersja 32 bitowa[/b]) Podczas użytkowania z komputera wszystko działa stabilnie przez pewien czas, po jakimś czasie aplikacje w systemie zawieszają sie na kilkanaście minut m.in. Gdy używam Firefoxa, po jakimś czasie zawiesza sie on i program nie daje odpowiedzi ( na pasku pokazuje sie Mozilla Firefox(brak odpowiedzi), przełączam wtedy na inny program który mam na pasku np. Ventrilo, i po kilku sekundach on również sie zawiesza, tak samo jak mozilla czyli nie odpowiada. Trzeba poczekać dobre kilkanaście minut na odwieszenie sie komputera. Nie wiem w czym tkwi problem. Komputer został kupiony miesiąc temu (nowy). Sprzęt jaki posiadam to Notebook Asus M51 : [b]Procesor[/b] - Intel Core T5550 2x 1,83 [b]Karta graficzna[/b] - ATI Mobility Radeon™ HD3870 [b]Dysk [/b]- 160GB WDC [b]RAM[/b] - 3GB Oraz screen : [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5939/zawiechzb2.jpg[/IMG]

Odpowiedzi: 1

Masz również problem z nazwą tematu. Jak opracujesz jakąś ładna - oddającą treść - to zgłoś sie z prywatną wiadomością i tą nazwą. Na teraz - kłódka.
Żółty
Dodano
27.08.2008 17:32:11
Deamon99
Dodano:
27.08.2008 17:13:45
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1