problem z virtual pc

Mam problem następującego typu: uruchamiam sobie maszynę wirtualną na laptopie, pracuję i zapisuję stan komputera wirtualnego. Po ponownym uruchomieniu laptopa i virtual pc 2007 dostaję komunikat [b]"the virtual machine could not be restored because the saved state was either corrupt or incompatible with this version of Virtual PC. Press the "Delete" button to delete the virtual machine"s saved state[/b]." Po skasowaniu stanu wirtualna maszyna jest w stanie się uruchomić, jednak zależy mi na tych stanach pracy - co może być przyczyną?

Odpowiedzi: 3

Eej, ale jak pisze ze na Windows Vista nie dziala, to widocznie MS sie nie mylil. Sorki](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) .
Programmer
Dodano
13.05.2008 20:42:03
Na gościu jest xp z sp2, przeznaczyłem na niego 512 MB, na hoście jest vista home premium, która oficjalnie nie wspiera virtual pc 2007 (host posiada 3 GB ramu) na hoście jest hibernacja, ale podczas tych prób nie włączałem jej - uruchamiam gościa, za chwilę zapisuje stan, wyłączam laptopa, uruchamiam ponownie, próbuję przywrócić stan i klops :/, jak np wylogowywuję użytkownika, ponownie loguję to nie ma problemu z przywróceniem stanu, więc podejrzewam uruchamianie laptopa - czy np problemem może być skanowanie Nortonem? Albo może próbowac oszukać virtuala - kopiować zapisanie stanu do innego katalogu a potem powrót z plikiem - ale niestety to za bardzo nie działa :/
rabolo
Dodano
12.05.2008 22:23:45
Tego stanu co, o ktorym poinformowal cie komunikat juz raczej nie odzyskasz. Choc wina raczej nie lezy po stronie Virtual PC, to moze podaj nazwe systemu goscia (tego co zainstalowales na wirtualizacji), jaki procent pamieci przeznaczyles na jego potrzeby, oraz czy przypadkiem nie masz wlaczonej hibernacji. Nawet jezeli z niej nie korzystales.
Programmer
Dodano
12.05.2008 20:35:12
rabolo
Dodano:
10.05.2008 02:37:03
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1