problem z uzytkowaniem Windows Live

Witam miło, zainstalowałam program Windows Live. Instalacja przebiegła bez żadnych zakłóceń,natomiast przy otwieraniu usługi poczty wyświetla się to... - Nie mozna uruchomić usługi Windows Live . Kalendzarz zawiera uszkodzone dane, które wymuszajązamknięcie programu.Poczta usługi Windows Live(0*8001012E.. Bardzo proszę o jakieś sugestie jak powinnam to naprawić. Może to ma coś wspólnego z komunikatem ,który mi sie pojawia przy uruchomieniu przeglądarki Mozilla. Przy przeglądarce Opera tego nie mam. - Nie można zainicjować komponentu zabezpieczeń. Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest problem z plikami w katalogu z profilem użytkownika programu. Należy sprawdzić, czy ten katalog nie jest chroniony przed zapisem/odczytem oraz czy dysk, na którym znajduje się ten katalog, nie jest zapełniony lub jest bliski zapełnienia. Zaleca się zamknięcie programu oraz naprawienie błędu. Konsekwencją kontynuowania bieżącej sesji programu może być nieprawidłowe zachowanie podczas korzystania z funkcji związanych z zabezpieczeniami. Jak powinnam naprawić te błędy z góry bardzo dziękuję za sugestie Aniao:)

Odpowiedzi: 0

spirulinka
Dodano:
27.09.2010 13:38:15
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0