Problem z uruchomieniem windowsa

po zainstalowaniu longhorna nie moge wejsc do niego. pokazuje mi sie ALT+CTRL+DEL po naciśnięciu nie moge wejsc do windowsa. co zrobic

Odpowiedzi: 12

ja jak instalowalem longhorna to zeby go uruchomic podczas instalacji przestawialem zegaar na pazdziernik 2003, wszystko zalezy jaka sie ma wersje. jesli sie jej nie zainstaluje w 30 dni od ukazania sie to instalator nie wykrywa myszy i nie da sie zalogowac lub sie wiesza przy starcie. trzeba wiec cofnac zegar, zainstalowac, scrackowac i ustawic ponownie date w biosie
zerone
Dodano
09.01.2005 00:13:16
20 min? mialem 3 dni temu 4051... zeby ten system sie uruchomil trzeba po instalacji dac mu chociazby ta tapete pokazac a gdy zaczyna sie mulic wcisnac ctrl alt del, wybrac menadzer zadan i monitorowac ktory proces oprocz explorer'a zaciaga najwiecej zasobow i wrazie czego zabijac... szczegolnie rundll32 – po mojej obserwacji rundll32 ssie najwiecej zasobow a uruchamia tylko wyszukiwanie sterownikow do znalezionych urzadzen. natomiast bedac w awaryjnym radzilbym wyrzucic ze skladnikow systemu (w dodaj usun... jesli ktos by nie wiedzial) WinFS – mi po pozbyciu sie tego "bajeru" jakos zaczal normalnie chodzic (chociaz ciagle nie bylo to co xp... mam slaby sprzet)
Kaworu
Dodano
28.08.2004 19:38:42
ja tez mam ten problem wlasnie po uruchomieniu ctrl+alt+del nie moge sie zalogowac. probowalem juz kiku sposobow np. zalogowac si epod guest jako gosc

ale jest inny sposob: sproboj podczas staru systemu kiedy si epojawia logo longhorna uruchomic klasiwsz f8 i wybrac tryb SAFE MODE i wtedy zadziala ujrzysz longhorna w trybie awaryjnym ale tylko w trybie awaryjnym nie zaobaczysz kompozyci i nie ebdziesz sie mogl aktywowac jest tam taka opcja activate windows ale tak jak mowilem w trybie awaryjnym i tylko mzoesz zobaczyc go po czesci. System chodzi w miare dobzre prawie jak xp jak instalwoalem wersje 4051 myslalem ze mnei szlak trafi zoabczylem tylko tapete i go ususnelem odpalal sie 20 min !!!
Anonymous
Dodano
25.08.2004 21:59:56
wrona11:

jeźeli ktoś zna linka , to prosze mi go przesłac:
hackerzpoland@interia.pl

Cos jeszcze? Moze gwiazde z niba?
Takie pytanie sa po prostu smieszne.
W p2p nie laska poszukac? :evil:
messias
Dodano
05.01.2004 22:55:30
Szukam longhorna i szukam i nic nie wyszukałem :!:
jeźeli ktoś zna linka , to prosze mi go przesłac:
hackerzpoland@interia.pl
wrona11
Dodano
05.01.2004 17:25:58
Musisz sie zarejestrowac wcisnij ctr alt del i sprubuj sie zarejestrowac
CHRYSLER
Dodano
30.12.2003 16:29:40
Ludzie nie kłućcie się– EL NINO nie jest w dobrym chumorze :) . A odpaliłeś go kiedyś i chodził czy się zawiesił 1 raz? moźe coś spaprałeś w systemie, jest to zresztą alpha czy beta jakaś, niedorobiona. Wogule teraz nawet nie opyla się testować tego windowsa– zabugowany na maxxa :) .
Lezio111
Dodano
30.12.2003 14:04:47
:
Nie pisz bzdur! Cracka do odpalenia?!
Uzywales go kiedys – chyba nie, wiec jak nie masz nic do pisania to siedz cicho a nie nabijaj postów 8) .


W tym rzecz, źe uźywałem i wiem co pisze :!: :!: :!:
Tomekk
Dodano
30.12.2003 03:27:35
Tomekk:
Jeźeli to longhorn to potrzebujesz (tzw.) cracka.

Poniewaź system prosi o rejestracje, a nie zarejestrujesz się, poniewaź oficjalnie takowego systemu nie ma.

Więc wszystko chyba jasne :?: :twisted:

Nie pisz bzdur! Cracka do odpalenia?!
Uzywales go kiedys – chyba nie, wiec jak nie masz nic do pisania to siedz cicho a nie nabijaj postów 8) .
Anonymous
Dodano
28.12.2003 19:15:52
Deejay:
po zainstalowaniu longhorna nie moge wejsc do niego. pokazuje mi sie ALT+CTRL+DEL po naciśnięciu nie moge wejsc do windowsa. co zrobic

Poczekac i ok. 10 min i sie odwiesi. 8)
Anonymous
Dodano
28.12.2003 19:14:52
Jeźeli to longhorn to potrzebujesz (tzw.) cracka.

Poniewaź system prosi o rejestracje, a nie zarejestrujesz się, poniewaź oficjalnie takowego systemu nie ma.

Więc wszystko chyba jasne :?: :twisted:
Tomekk
Dodano
27.12.2003 23:14:15
Czego nie moźesz odpalić Xp czy Longhorna ?
Jeźeli Longhorna,to nie ma nic dziwnego.
Wczesna wersja ,konflikty sprzętowe itd.
A jeźeli Xp odpal konsole i napraw system.
MarcinX
Dodano
26.12.2003 18:58:36
Anonymous
Dodano:
26.12.2003 18:18:51
Komentarzy:
12
Strona 1 / 1