Problem z uruchomieniem kompa - blokuje cdrom

Panowie Jestem nowy, właściwie nie wiem, czy dobre forum, ale moze ktoś zna przyczynę, jak nie pisze gdzie trzeba to nie bijcie :) To jest tak. Po włączeniu kompa startują wszystkie wiatraki, a obrazu ni ma. Zauważyłem jedną prawidłowość, podczas startu jak często naciskam wysunięcie cdromu, napęd miga nieregularnie, coś tam zgrzyta... ale jak w końcu zadziała wysunięcie to od razu włącza się karta graficzna i wszystko śmiga jak powinno... Powinienem wymienić nagrywarkę dvd i będzie ok? Please help. Aha - ten patent z cdromem zawsze działa, próbowałem odpinać pamięci, odpinać cdrom i włączać - bez rezultatu.. Ale jak mi się tylko uda wysunąć cd to procedura startowa ZAWSZE się rozpoczyna. Co może być przyczyną? Pzdr. KZ

Odpowiedzi: 2

Sytuacja co najmniej dziwna natomiast nie możliwa, kolega ma rację musisz wyciągnąć fizycznie napęd, wydaje mi się jak by on cały czas czytał, kwestia może przerwań... ? Test a potem będziemy myśleć dalej
piotr-waw
Dodano
03.03.2012 01:50:43
Odłącz napęd fizycznie i uruchom komputer. Jeśli nie będzie żadnych problemów, podłącz jakiś inny (zakładamy, że jest sprawny) i znów uruchom. Różnice w zachowaniu komputera powinny dać ci jasną odpowiedź.
XanTyp
Dodano
30.10.2011 23:51:04
zagore1zagore
Dodano:
30.10.2011 18:57:19
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1