Problem z uruchomieniem gry Heroes 3: Shadow of Death

Otóź mam tą grę, instaluje się poprawnie, bez źadnych problemów, lecz kiedy uruchamiam grę, to pokazuje się strzałka (nie systemowa, lecz taka jaka jest w grze) na czarnym ekranie. Nie da rady ją ruszac, a jak próbuję poruszyc myszką to kursor się nie porusza. Pamiętam, źe kiedyś mi działała na XP, lecz nie wiem dlaczego teraz nie działa. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, instalowałem je na potrzeby gry SW KOTOR. Jest moźe jakaś łatka, która by pomogła? Dodam, źe mam wersję oryginalną, poniewaź nie popieram piractwa, ale to juź jest temat na osobnego posta.

Odpowiedzi: 4

A tutaj się właśnie mylisz. Dodatek HoM&M III: Shadow of Death jest jedynym "samodziałającym" dodatkiem do tej gry. Natomiast dodatek HoM&M III: Armageddon's Blade wymaga juź gry podstawowej. Zapewne Ci się pomyliły oba dodatki. Co prawda kupiłem kiedyś oryginalną wersję gry podstawowej wraz z wcześniejszą częścią HoM&M II, ale "trójkę" poźyczyłem koledze, bo i tak Shadow of Death działa bez niej. Za swego czasu miałem nawet wszystkie dodatki do "trójki" (oprócz nieoficjalnego Wakes of God czy coś takiego) i na dzień dzisiejszy został mi tylko Shodow of Death. Armageddon's Blade poźyczyłem koledze, który poźyczył ją innemu koledze, a natomiast ten kolega gdzieś się wyprowadził i zniszczył płytę, ale to juź jest wątek na inny temat. Z tego co wiem "dwójka" nie działa na XP, więc jeśli chciałbym sobie pograć w "herosów" to tylko w ten dodatek. Słyszałem, źe jest juź nawet piąta część gry, ponoć jest nawet wzorowana na "trójce", uwaźana przez fanów za najlepszą cześć (wg mnie teź), więc jeśli tylko gra stanieje to moźe sobie ją kiedyś kupię, a póki co to mogę conajwyźej ściągnąć sobie demo tej gry albo znaleźć sposób na uruchomienie tego nieszczęsnego dodatku. Nie wiem dlaczego nie chce się uruchomić, bo przed formatem gra działała, moźe bałagan na dysku powoduje, źe gry mi działają ;) ? Sam nie wiem.

P.S.
Sorry, źe się tak rozpisuję, ale jak ja zacznę coś pisać to później skończyć nie mogę, taka moja natura ;) . Czasami ta umiejętność przydaje się w pisaniu prac pisennych, zwłaszcza prac klasowych z polskiego ;) .
Neus
Dodano
01.05.2006 14:03:46
Chciałem jedynie podkreślij, źe źeby posiadać dobrze działającom gre: heroes III the shadow of death, naleźy posiadać równieź wcześniej zainstalowaną gre Heroes III, bo shadow of death to tylko DODATEK

P.S. Oczywiście, źe ten wcześniej zainstalowany heroes III musić być równieź oryginalny
DJ_elvis
Dodano
01.05.2006 00:54:58
kowal17:
moze przeinstalowanie systemu pomoze

O nie, trzeci raz nie będę windy instalował. Juź się dość naformatowałem w tym miesiącu.
kowal17:
Usun nowe sterowniki i zainstaluj cos starego

To wtedy SW KOTOR nie będzie działał :] .
Neus
Dodano
30.04.2006 16:53:05
moze przeinstalowanie systemu pomoze.A z tymi najnowszymi sterownikiami to nei zawsze jest dobrze pod stare gry.Usun nowe sterowniki i zainstaluj cos starego
kowal17
Dodano
29.04.2006 00:30:40
Neus
Dodano:
28.04.2006 22:30:01
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1