Problem z uruchomieniem aplikacji Nero po zainstalowaniu

Witam mam taki problem i może ktoś z WAS będzie wstanie mi pomóc go rozwiązać.Otóż odpuściłem sobie już z programem Nero z którym miałem problemy z aktywacją patentów itd.noi zakupiłem wersję pudełkową w sklepie EMPIK już jest to wersja BOX mam napisane tak i na okładce gdzie jest klucz licencyjny oraz na fakturze także piszę że jest to wersja pudełkowa BOX do czego zmierzam po próbie instalacji oprogramowania wcześniej postawiłem nowiutki system aby nie było pozostałości po starym oprogramowaniu itd.wyświetla mi się na ekranie monitora taka informacja: Microsoft Visual C++ Runtime Libray Runtime Error! Program:C\... This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information. Po postawieniu jak już wsp.nowiutkiego systemu gdzie zawsze gdy stawiam nowy system formatuję całą partycję C nigdy nie robię szybkiego formata.Gdy wejdę w panel sterowania w funkcję dodaj/usuń programy okazuje się że jest takie oprogramowanie wgrane nie mam pojęcia czy już w płycie instalacyjnej Windowsa jest ono wgrane pokazuje mi info Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable i ma ono pojemność 5,21MB , mimo próbie pozytywnego odinstalowania tego oprogramowania nadal tkwi problem w otworzeniu oprogramowania Nero normalnie pokazuje po instalce programu że jest w Dodaj/Usuń programy ma pojemność 941MB jednakże gdy kliknę na pulpicie otwórz Nero próbuje otworzyć i po chwili ukazuje się to info wyżej wymienione.Nic nie mogę zdziałać.Proszę o pomoc jak rozwiązać ten irytujący mnie problem.

Odpowiedzi: 0

RAIN MAN
Dodano:
13.06.2008 18:04:04
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0