Problem z uruchamianiem programu

Witam napisałem mały programik oparty na bazie sqlite Jeśli odpalam przez 2 kliniecie to program działa normalnie Jeśli odpalam za pomocą lini komend to niestety się nie łączy Czy istnieje jakaś możliwość wywoływania programu z poziomu pliku bat by emulował 2 click na plik w pliku bat próbowałem start plik.exe plik.exe

Odpowiedzi: 2

Program to sam szkrobałem :/ Ogólnie właśnie doszedłem do tego że nie są generowane formularze dynamiczne jak wywołuje w ten sposób a dokładniej jeśli wywołam this->stat = new statystyki(); by stworzyć nowy formularz to nic się nie dzieje i na tym etapie jest problem I jest orzech do zgryzienia :/
tczaude
Dodano
04.11.2011 11:01:06
  • BlaSOFT 04.11.2011 18:20:23

    Tak w ogóle, to nie podałeś prawie żadnych szczegółów odnośnie Twojego programu. Wątpię, czy ktokolwiek będzie w stanie Ci pomóc - jak dotąd, nie spotkałem na tym forum żadnego jasnowidza. Przedstawiona przez Ciebie jedna linijka kodu [quote=tczaude]this->stat = new statystyki();[/quote] mówi jedynie tyle, że gdzieś tworzysz sobie obiekt klasy [i]statystyki[/i]. Nie wynika z tego absolutnie nic poza tym, że stosujesz jakąś dziwną konwencję kodowania. Nazwy klas rozpoczynamy od dużej litery! Próbowałeś uruchomić Twój program pod debuggerem? Czy wtedy też występuje błąd?

  • XanTyp 04.11.2011 19:30:16

    [quote=BlaSOFT](...) jak dotąd, nie spotkałem na tym forum żadnego jasnowidza.[/quote]Ha, nie spotkałeś jeszcze naszej forumowej wróżki? :D Zaparz herbatkę - koniecznie liściastą, a tego co zostanie na dnie... łapiesz już w czym rzecz, prawda? ;)

Jaki błąd dokładnie występuje, że nie można połączyć się z bazą? Zrobiłeś w ogóle jakąś obsługę błędów? Bo generalnie to bardzo dziwna sprawa, że program inaczej zachowuje się po uruchomieniu poprzez podwójne kliknięcie w eksploratorze, a inaczej po uruchomieniu z wiersza poleceń (o ile programista nie zawarł w programie kodu mającego na celu uzyskanie właśnie takiego efektu).
BlaSOFT
Dodano
03.11.2011 23:23:52
tczaude
Dodano:
03.11.2011 15:18:15
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1