problem z systemowymi dzwiękami

Witam Serdecznie od 3 dni szukam pomocy u wujka gogle a mianowicie mam problem 3 dni temu pod rząd 3 krotnie mi się zresetował Windows xp po czym zauważyłem ze nie działają systemowe mi dziwki a jak w ustawieniach utworzyłem nowy schemat dźwiękowy to nic z tego nie działa w usługach włączone są wszystkie opcje jak jak i po próbach może jak czyszczę słyszę dźwięk ale to jedyny systemowy jaki słysz co mam zrobić by dźwięki działały a nie działają co mam zrobić by je włączyć kwesta przyzwyczajenia i teraz mi ich brak jak ktoś zna przyczynę poproszę o poradę jak je przywrócić pozdrawiam

Odpowiedzi: 4

Zrób to samo, ale w trybie awaryjnym, na koncie admina.
XanTyp
Dodano
01.12.2011 03:39:33
Zrób to samo, ale w trybie awaryjnym, na koncie admina.
XanTyp
Dodano
01.12.2011 03:39:32
Nie wnikam w twoje ułomności - nie moja sprawa. Rozważamy tu problemy z oprogramowaniem. Objawy już podałeś - brak info o powodach. Pomijasz moje ostatnie pytanie więc zakładam, że tego też nie umiesz sprawdzić?
XanTyp
Dodano
30.11.2011 13:35:49
  • bos_kg 01.12.2011 02:42:07

    Nie ze nie umiem sprawdzić tylko niema zdarzeń wpisu o błędzie z systemem żadnych więc nic nie podałem pliki vaw mam na dysku i w opcjach jak ustawiam ok jest działają a po zatwierdzeniu system jest cichy nie działa po za chmurką informacyjna

Wyrapowałeś to, czy to tylko takie moje odczucie? Zróbże porządek z interpunkcją! Czytać tego nie idzie. [quote=bos_kg]nie działają systemowe mi dziwki[/quote]Dziwki systemowe. A to ci dopiero rajfur z tego Windowsa :-k Jakość, jakość i jeszcze raz: JAKOŚĆ treści to nie tylko zlepek słów i zgaduj-zgadula, co autor miał na myśli. :-" [quote=bos_kg]3 dni temu pod rząd 3 krotnie mi się zresetował Windows[/quote]A czemu się zresetował? BSOD, czy tak zwyczajnie, bez żadnego sygnału ostrzegawczego? Co na to podgląd zdarzeń? Bo watpię, abyś nie miał tam przynajmniej paru ostrzeżeń.
XanTyp
Dodano
30.11.2011 00:28:31
  • bos_kg 30.11.2011 11:14:19

    [quote=XanTyp]Wyrapowałeś to, czy to tylko takie moje odczucie? Zróbże porządek z interpunkcją! Czytać tego nie idzie. [quote=bos_kg]nie działają systemowe mi dziwki[/quote]Dziwki systemowe. A to ci dopiero rajfur z tego Windowsa :-k Jakość, jakość i jeszcze raz: JAKOŚĆ treści to nie tylko zlepek słów i zgaduj-zgadula, co autor miał na myśli. :-" [quote=bos_kg]3 dni temu pod rząd 3 krotnie mi się zresetował Windows[/quote]A czemu się zresetował? BSOD, czy tak zwyczajnie, bez żadnego sygnału ostrzegawczego? Co na to podgląd zdarzeń? Bo watpię, abyś nie miał tam przynajmniej paru ostrzeżeń.[/quote] Więc na początek napiszę sorry za mą dysleksje a komputer zresetował się od tak już tak miałem bo ale wtedy przegrzewał a teraz od tak i od tej pory tylko jak chmurki wyskakują słyszę dźwięki i to wszystko a przypisałem na nowo wszystkie dźwięki i nic cisza jet po za chmurką informacyjną i tak jest od wczoraj nocy

bos_kg
Dodano:
29.11.2011 21:38:58
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1