problem z sql server

Witam! Mam problem. Niebęde ukrywał, że komputery to nie ejst moja najmocniejsza strona... Mam taki problem. Zakupiłem do swojej firym program magazynowy i w momencie podłączania się do serwera sql musze podać hasło dla użytkownika "sa" czyli dla administratora bazy;/ Niestety tego nie znam hasła, bo viste miałem juz razem z kompem jak kupiłem... Pani na hot line powiedziała mi ze musze odinstalowac sqla i zainstalować go jeszcze raz.. czy to jedyne rozwiązanie?

Odpowiedzi: 2

spróbuj zalogować się usuwając login oraz hasło. Powinien wtedy program zalogować się uwierzytelnianiem Windowsowym jeśli jesteś zalogowany do systemu jako Administrator Windows. Problem może być jeśli posiadasz Vistę. Jeśli masz coś takiego w programie magazynowym co nosi nazwę Administrator Baz danych to spróbuj go uruchomić prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Uruchom jako administrator"
cacin
Dodano
30.04.2009 14:05:56
Spruboj uzyc jakiegos programu do odzyskiwania hasel... Poszukaj wg. potrzeb na: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=91&Odzyskiwanie+hasel
Lamer
Dodano
30.04.2009 13:20:49
hubertb
Dodano:
30.04.2009 12:46:19
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1